Daha önce yazmıştım. Siyasi parti liderlerinin bir masa etrafında oturarak ülke sorunlarını tartıştığını görmüş. Ancak bunun rüya olduğunu anlamıştım.

Şimdi bakıyorum da CHP Lideri ÖZEL, rüyamızı gerçekleştirmeye başladı. Zira ilk olarak Cumhurbaşkanı nı ziyareti, ardından MHP lideri Bahçeliyi ziyareti, özlenen bir tablo idi.

CHP Lideri bu ziyaretlerin devam edeceğini ve de ülke sorunlarını birlikte çözmeye gayret sarf edeceklerini ifade etti. Doğrusu da buydu. Zira son seçimde, birinci parti olarak sandıktan çıkan partinin,ülke sorunlarını odaklanması elbette ekonomik sıkıntıdan bunalan seçmenin de hakkı idi.

Bu seçmenin şimdi bir beklentisi daha var. O da tüm parti liderlerinin bir masa etrafında toplanarak ülke sorunlarını çözüm aramasıdır. Zira anlaşılıyor ki, tek kişilik bir yönetim bu sıkıntılarımızın üstesinden gelemiyor.Akıl danışmak bizim önceliğimizde yok mu idi? O halde,mademki tüm partileri ve onunun liderleri, her konuşmalarında ülke yararından bahsediyor, o halde buyrun meydana, yani masa etrafına. Madem ki ülke aşkıyla yanıp tutuşuyorsunuz o halde birlikte düşünün ve birlikte çözüm arayışına girin.

Meydan sizin, masa etrafında toplanmak sizin ama unutmayın bu ülke de bizim…