Bazıları cinsel ilişkinin daha romantik olmasını isterken bazıları ise bu durumda şehvetin ön planda olması gerektiğini belirtiyor. Bu istek ve arzular kişinin karakterini etkileyen burçlarına göre değişim gösteriyor. Her burcun seks beklentisi ve cinsel ilişkiye bakış açısı değişiklik gösteriyor.

KOÇ BURCU

Tutku, ateş burcu Koç için bir anlaşma ya da kırma anlaşmasıdır ve sıcağı hissetmiyorsanız, duygularınızı hızlı bir şekilde kaybetme eğilimindesiniz. Aksiyon ve seks gezegeni olan Mars tarafından yönetilen ve zodyakın ilk burcu olan Koç, günlük yaşamın her yönünün sorumluluğunu üstlenmek zorunda kalmaya alışkındır ve yatak odası da farklı değildir.

Çarşaflar arasında cesur bir yaklaşım sergileme eğilimindesiniz ve inisiyatifi de gösteren bir ortak gibisiniz. Koç burcuyla seks, her zaman eşinizin daha fazlasını istemesine neden olacak sıcak, buharlı ve şehvetli bir ilişkidir.
BOĞA BURCU

İyi şeyler zaman alır ve Boğalar çaba göstermekte zorlanmazlar - zihninizde acele etmenize gerek yoktur. Boğa, cazibe ve romantizm gezegeni Venüs tarafından yönetilir ve havalı bir müşteri olduğunuzu iddia etseniz de, gizlice zodyakın en romantik burçlarından birisiniz.

Yavaş ilerleyen bir romantizme bayılıyorsunuz. Fiziksel dokunuşlara ve her türlü zevke olan sevginizle tanınıyorsunuz. Bir dünya burcu olarak, ön sevişmeyle vakit geçirmeyi ve partnerinizi şımarık hissettirmeyi seviyorsunuz. Ve iş bittiğinde, tatlı öpücükler ve bir kucaklaşma seansı ile işleri takip etme olasılığı en yüksek olan burç sizsiniz.

İKİZLER BURCU

Kabarcıklı ve girişken, hemen hemen herkesle arkadaş olmanız kolay, İkizler. Senin için romantizm eğlenceli geliyor ve seks çok ciddiye alınmıyor. Ve iş bir aşk bağı kurmaya geldiğinde , her türlü cinsel ifadeyi eşit derecede merak ediyorsunuz. İletişim odaklı Merkür tarafından yönetilen, ağzınızı nasıl çalıştıracağınızı kesinlikle biliyorsunuz.

Size harika bir sohbet ve entelektüel teşvik sağlayabilecek ve ayrıca deney yapmaya hazır birini arıyorsunuz. Yatakta çoğu kişiden daha esnek ve meraklı olma eğilimindesiniz. Genellikle her şey için oyun oynuyorsunuz ve yeni bir şeyler denemeye isteklisiniz


YENGEÇ BURCU

Birçok yengeç burcu işleri yavaş almayı sever. Seksin sizin için gerçekten zevkli olması için eşinizle güven inşa etmeniz gerekir , bu da zaman alabilir. Ve ayın yönettiği burç olarak, duygusal bir bağın ne kadar güçlü olabileceğini bilirsiniz. Yatakta tercihlerinize gelince, samimi, yumuşak ve romantik bir cinsel deneyimi tercih edersiniz.

Genelde tek gecelik ilişkiler için uygun bir tip değilsiniz - vahşi yönünüzü tam olarak benimsemek için eşinizle duygusal olarak ilgilenmeniz önemlidir. Ama konuyu çarpıtmayın: Yavaş, yumuşak, romantik seksi severken, arada sırada kontrolü ele almaktan da zevk alırsınız

ASLAN BURCU

Güneşin ateşli enerjisi tarafından yönetilen Aslanlar şehvetlidir ve şehvetli cinsel iştahları vardır. Aslan, göz kamaştırıcı bir çekiciliği bünyesinde barındırır ve bazıları bu özgüveni ego ile karıştırsa da, daha sadık, cesur ve tutkulu bir işaret yoktur.

Romantizmin ve seksin sizin için en önemli kısmı iyi vakit geçirmektir - çarşaflar arasında kaymadan önce saçınızı bırakabileceğinizi ve kendiniz olabileceğinizi hissetmek istersiniz. Aslan ile seks her zaman ateşli ve eğlenceli olacaktır: Kendinizi fazla ciddiye almıyorsunuz ve yatakta gösteriş yapmaktansa anı yaşamayı tercih ediyorsunuz.


BAŞAK BURCU

Başaklar katı olmakla ünlü olabilir, ancak mükemmeliyetçi tavrınız yatakta bu kadar iyi olmanızın nedenidir. Bir toprak burcu olarak, doğası gereği çok şehvetlisiniz . Başaklar kararsızlıktan muzdarip değildir: Tam olarak ne istediğinizi bilirsiniz ve standartlarınıza uygun bir ortak bulana kadar uzlaşmazsınız.

Gezegen yöneticiniz Merkür ile, partnerinizi samimi bir düzeyde tanımak için meraklı ve isteklisiniz. Değişken bir işaret olarak, cinsel ilişkilerinizi renklendirmek için bir şeyleri değiştirmeye çok açıksınız. Düşük anahtar mı? Gizli seksi yanınızla başkalarını şaşırtmayı seversiniz.

TERAZİ BURCU

Cayır cayır yağ yakan yoğurtlu sumak kürü tarifi! Cayır cayır yağ yakan yoğurtlu sumak kürü tarifi!

Terazi, uzun vadeli ortaklıklarla en yakından ilişkili burç olabilir; ancak, sıradan bir kaçamak için her zaman bağlılığa ihtiyacınız yoktur. Romantik ve şehvetli Venüs tarafından yönetilen, doğal olarak çapkın bir iletişim tarzınız ve estetik ve güzel olan her şeye sevginiz var. Sevdiğin başka biriyle samimi olma sanatıyla ilgili bir şey var.

Yatak odasında çok cömertsiniz ve partnerinizin fantezilerini gerçekleştirmeye fazlasıyla isteklisiniz. Ve verici olmaya meyilli olsanız da, hata yapmayın, aynı zamanda sorumlu olmayı da seviyorsunuz. İşleri ilginç kılmak için rolleri değiştirmekten korkmayan bir partnerle daha çok eğlenirsiniz.


AKREP BURCU

Tutkulu ve agresif Mars tarafından yönetilen Akrepler, burçların en seksisi olarak bilinir. Delici bakışlarınızla ilgili bir şey, diğerlerini dizlerinde zayıf düşürüyor - ve başkaları üzerindeki etkinizin gayet iyi farkındasınız ve sevginizin nesnelerini kızdırmayı seviyorsunuz. Bununla birlikte, seks bu boğucu işaret için sadece zevkle ilgili değildir. Akrepler herkesle flört etmeyi sevse de, aslında kiminle seks yapacağınız konusunda oldukça seçicisiniz.

İş sevişmeye geldiğinde, yatak odasında tüm yoğunluk ve kontrolü ele alıyorsun. Bir su burcu olarak Akrepler, bir partnerin cinsel olarak neye ihtiyacı olduğunu hissetme ve buna uyum sağlama yeteneğine sahiptir, bu da elbette mükemmel bir sevgili yapar.

YAY BURCU

Yay burcunun hayatındaki her şey macera ile ilgilidir ve seks de bir istisna değildir. Zodyaktaki en canlı burçlardan birisin, bu yüzden seninle seks yapmak eğlenceli olmaktan başka bir şey değil. Bir ateş işareti olarak, başkalarıyla fiziksel yakınlık için tutku ve arzu arzularsınız ve sıradan bir kaçamaktan veya tek gecelik bir ilişkiden korkmuyorsunuz.

Yatak odasında eğlenceyi seven ve heyecan arayan birisiniz. Yeni bir şey denemekten ve pozisyonları denemekten korkmuyorsunuz. Ve en açık sözlü olduğu bilinen işaret olarak, eşinizle cinsel ihtiyaçlarınızı ifade etme konusunda da açık olma eğilimindesiniz.


OĞLAK BURCU

Oğlak burcu, zodyakın olgun, yetkili babasıdır. Hem sokaklarda hem de çarşaflarda bir kontrol manyağı olan Oğlaklar, ilgilenilmekten hoşlanan bir ortak arıyor. Bazıları geleneksel kur yapma yöntemlerinizi biraz fazla havasız bulabilirken, romantik sevginizin nesnesini nasıl kurduğunuz konusunda eski bir okul cazibesi ve kolaylığı var.Bir toprak burcu olarak Oğlak, sevişme söz konusu olduğunda çok şehvetli, topraklanmış ve fizikseldir. İtaatkar rolü üstlenmeyi sevmiyorsunuz, sahneyi kurmayı ve çekimleri yapmayı tercih ediyorsunuz. Ve bazı insanlar diğer durumlarda otoriter tavrınızı sinir bozucu bulsa da, yatak odasında kontrolü ele alma becerinizde ciddi anlamda seksi bir şey var.

KOVA BURCU

Kova'nın yönetici gezegeni, geleneksel olmayan seks yaklaşımınızı cesaretlendiren, öngörülemeyen Uranüs'tür. Kova, ne yapacağınızın söylenmesine veya herhangi bir şekilde kontrol edilmesine dayanamazsınız - bu da sizi yatak odasında baskın kişi yapar. Özgürleşme fikrini seviyorsunuz ve cinsel deneyimlerinizle özgürlüğü arıyorsunuz.

Alışılmadık şeylere çok ilgi duyuyorsunuz ve sosyal güzellik standardından bir şekilde farklı olan cinsel partnerleri tercih ediyorsunuz. Seçeneklerinizi açık tutmayı seviyorsunuz, ne kadar sıra dışı olursa o kadar iyi. Kova, yeni ve farklı şeyler tarafından tahrik edildiğinden, çekiciliği canlı tutmak için sizinle olan cinsel ilişkilerin taze tutulması gerekir.

BALIK BURCU

Samimiyetle ilgili olarak, seks, hassas su burcu Balık için duygusal bir ilişkidir. Sonsuza kadar bir peri masalı romantizmi arıyorsunuz ve bu nedenle, kalbinizi kolunuza takma eğilimindesiniz. Neyse ki, değişken doğanız, duygularınızı dahil etmeden sıradan bir kaçışın keyfini çıkarmanızı kolaylaştırıyor. Ayrıca, rüyaların ve illüzyonların gezegeni olan yönetici gezegeniniz Neptün sayesinde gizli bir vahşi tarafınız da var.

Kalp meseleleri söz konusu olduğunda, gerçeklikten kaçmanıza yardımcı olan her şeyi tüketen bir cinsel deneyimi seviyorsunuz. Ve gerçeklikten kaçmaktan bahsetmişken, rol yapma sevginiz ve gizli fantezileri canlandırmanızla en çok tanınan işaret sizsiniz.