Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Yargı dizisine, İclal Savcı karakteriyle dahil olan Defne Kayalar'ın hayatı merak konusu oldu. Yeni savcının eşi merak edilenler arasında öne çıktı. Defne Kayalar'ın eşiyle 10 yıl önce evlendiği bilgisine ulaşanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Ayrıca, çiftin aynı dizide bir arada yer aldığı ortaya çıktı. Peki, Defne Kayalar'ın 10 yıllık eşi kim?

DEFNE KAYALAR KİMDİR?

Defne Kayalar, 31 Mayıs 1975 tarihinde Ankara'da doğmuş ve Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Grafik Tasarımı Bölümü'nden mezun olmuştur. Daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü'nde asistanlık yapmıştır.

Oyunculuğa Uğur Yücel ile çalışarak başlayan Kayalar, 2003 yılında "Alacakaranlık" dizisi ve 2004 yılında "Yazı Tura" filmi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Sonraki yıllarda birçok projede yer alarak başarısını pekiştirmiştir. 2014 yılında "Medcezir" dizisindeki "Sedef Kaya" karakteriyle televizyon ekranlarına geri dönmüştür. Son olarak "Kuş Uçuşu" dizisinde "Gül" karakterini canlandırmıştır.

Kayalar'ın oyunculuk kariyerinde "20 Dakika," "Al Yazmalım," "Delibal," "Hakan: Muhafız," "Menajerimi Ara" gibi önemli yapımlar bulunmaktadır. Yeni bir isim olarak Yargı dizisine dahil olan Defne Kayalar, dizinin yönetmeni Ali Bilgin'in eşi olmasıyla da dikkat çekmektedir. Sosyal medyada gündem olan çift, hayranları tarafından ilgiyle takip edilmektedir.

DEFNE KAYALAR’IN EŞİ YARGI DİZİSİNDE Mİ?

Survivor All Star 2024'te Mavi ve Kırmızı Takımlardan Kimler Elendi? Survivor All Star 2024'te Mavi ve Kırmızı Takımlardan Kimler Elendi?

Yargı dizisinin yönetmeni Ali Bilgin ile 2014 yılında evlendi. 2014 yılının Aralık ayında o zaman Medcezir dizisinin yönetmeni Ali Bilgin ile evlendi. 2015 yılında yönetmenliğini eşi Ali Bilgin'in üstlendiği Delibal filmiyle beyazperdeye dönüş yaptı.

Editör: Fatma Gültekin