Başkan Umut Yılmaz, Dülük Tabiat Parkı içerisinde yer alan Gençlik Kampı’nda düzenlenen Anne-Çocuk Kampı etkinliğine katıldı. Başkan Yılmaz, çocuklarla birebir ilgilenerek kamp faaliyetlerine eşlik etti. Çocuklara çeşitli oyuncaklar hediye eden Yılmaz, çocuklarla hatıra fotoğrafları çektirerek onların mutluluğuna ortak oldu.

İHTİYAÇ VE İSTEKLERİ NOT ALDI

Etkinlikte sadece çocuklarla değil, annelerle de özel olarak ilgilenen Başkan Yılmaz, her yetim çocuk annesiyle birebir sohbet ederek onların taleplerini ve sorunlarını dinledi. Annelerin ihtiyaçlarını ve isteklerini not alan Yılmaz, Şehitkamil Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduklarını vurguladı.

Gaziantep Ankara arası yolculuk kaç saat? Gaziantep Ankara arası yolculuk kaç saat?

Umut Yılmaz1 (3)

Yetim çocuklar ve annelerine yönelik bu tür etkinliklerin artarak devam edeceğini ifade eden Umut Yılmaz, her zaman onların yanında olacaklarının altını çizdi.

KİMSE BURADA SAHİPSİZ DEĞİL

 

Kimsenin bu memlekette yetim sayılamayacağını kaydeden Umut Yılmaz, “Bu memlekette kimse yetim sayılamaz. Devlet bizim, anamız da babamız da. Kimse burada sahipsiz değil. Bizlerin sahibi, devletimiz. Biz, her zaman arkanızdayız. Çocuklarımızı; eğlendirelim, güldürelim. Çocuklarınızın eğitimine çok önem verin. Ben çok önem veriyorum. Elimden gelen neyse de yapacağım. Ama aklımdakileri yaparken bir şeyleri unutmuş olabilirim. Sizler, bize hatırlatın.” ifadelerini kullandı.

BİZ, BU SİSTEMİ KURDUK

 Başkan Yılmaz, Şehitkamil Belediyesi ile iletişime geçmelerinin oldukça kolay olduğunu belirterek, belediyeye ulaşma imkânının yüzde 98 oranında olduğu bilgisini paylaştı. “Şu anda belediyemize yüzde 98 ulaşma imkânı var. Geçmişte yoktu. Biz, bu sistemi kurduk. Bir şikâyetiniz, talebiniz varsa bize geliyor.” diyen Başkan Umut Yılmaz, belediyenin her zaman halkın yanında olduğunu dile getirdi.

Umut Yılmaz1 (2)

Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz’ın katılımıyla gerçekleşen Anne-Çocuk Kampı etkinliği, çocukların ve annelerin yüzlerini güldürdü. Başkan Yılmaz’ın çocuklara ve annelerine gösterdiği ilgi ve destek, yetim anneleri ve çocukları tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ