Birçok kişi kilo kaybına yardımcı olduğunu düşünerek limonlu su içer. Canan Karatay da söz konusu içeceğin tüketimine ilişkin bir açıklama yaptı. Hatta Canan Karatay limonlu suyun bağırsakların aktif çalışmasına iyi geldiğini söylüyor. Öte yandan sindirime yardımcı olduğunu da belirtti.

Canan Karatay limonlu su içme konusunda tavsiyelerde bulunuyor. Hatta Canan Karatay bu içeceğin bağırsakların aktif çalışmasına iyi geldiğini söylüyor. Öte yandan sindirime yardımcı olduğunu da söylüyor. Ayrıca düzenli tüketiminin yağ yakımına da yardımcı olduğunu açıklıyor.

Canan Karatay, sabahları aç karnına tüketilmesi halinde kilo verme sürecinde faydalı olabilecek limonlu suyu da öneriyor. Ayrıca idrar yoluyla birikmiş ödemin atılmasına ve böylece kilo kaybına yardımcı olabilir.

Canan Karatay, limonlu suyun metabolizmayı hızlandırdığını ve aynı zamanda fazla yağların atılmasına da yardımcı olabileceğini söylüyor. Öte yandan Canan Karatay da içeceğin farklı faydalarının olduğunu söyledi.


Canan Karatay, limonlu suyun insan sağlığına birçok farklı fayda sağlayabileceğini de tavsiye ediyor. İşte sunduğu avantajlardan bazıları:

Psikolojik Destekte Yapay Zeka Etkisi! Psikolojik Destekte Yapay Zeka Etkisi!

· Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine yardımcı olabilir.

· Sindirim sistemine iyi gelir.

· Toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

· İdrar yolu enfeksiyonlarıyla mücadelede etkilidir.


Limonlu suyun faydalarından yararlanmak için ayrıca sabahları aç karnına bir bardak limonlu su içilmesi tavsiye edilir. Ancak söz konusu içeceğe alerjisi olabilecek veya farklı sağlık sorunlarına sahip olabilecek kişilerin tüketmeden önce bir uzmana danışması gerekmektedir.

Editör: Ebru Kont1