Bankalar, TC kimlik numarası üzerinden nakit para almak isteyenlere yönelik yeni bir destek programı başlattı. Bu program kapsamında, başvuru yapacak olan kişilere 14050 TL'ye kadar ödeme yapılacak. Başvurular TC kimlik numarası üzerinden gerçekleştirilecek ve kredi notunun önemi büyük. Kredi notu 1200 ve üzerinde olan herkes bu kampanyadan faydalanabilecek ve ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Uygun faiz oranlarıyla sunulan bu krediler, ödemeleri hesaplara otomatik olarak aktaracak ve nakit ihtiyacını karşılayacak. Bankalar, TC kimlik sorgulaması sonrasında kişilerin kredi notuna göre faiz oranlarını belirleyecek. Bu destek programıyla bankalar, ihtiyaç sahiplerine kolaylık sağlamayı amaçlıyor.

DENİZBANK 14050 TL NAKİT KREDİ BAŞVURUSU

Emekli maaşına iki düzenleme geliyor! Milyonların merak ettiği hesap belli oldu Emekli maaşına iki düzenleme geliyor! Milyonların merak ettiği hesap belli oldu

Denizbank, kolaylık sağlayan bir hizmetle 14050 TL ödeme alacak olan kişilere destek verecektir. Hızlı bir şekilde ödeme yapmak için Denizbank'a başvurabilirsiniz. Denizbank, 14050 TL ödeme almak isteyenlere hemen aynı dakika içinde onay verir. Kredi başvurusunu SMS ile yapmak için "KREDİM" yazın, boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak, bu mesajı "3280" numarasına gönderin. Bu şekilde Denizbank üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

AKBANK 14050 TL NAKİT KREDİ BAŞVURUSU

Akbank üzerinden başvuru yapacak olanlar, Akbank Direkt uygulamasını kullanabilir veya bankanın SMS kredi servisini tercih edebilirler. SMS ile Akbank üzerinden kredi başvurusu yapmak için "KREDİ" yazın, boşluk bırakın ve 11 haneli TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı hemen 4425 numarasına gönderin! Bu şekilde kredi başvurusunu yapmak istiyorsanız gereken adımları takip edebilirsiniz. Ayrıca, bankanın resmi internet sitesi üzerinden de 18 yaşından büyük tüm TC vatandaşları ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.

Editör: Fatma Gültekin