Ben Bu Cihana Sığmazam Suna gerçek adı ne, Mina Derman kaç yaşında, ne iş yapıyor, aslen nereli Ben Bu Cihana Sığmazam Suna gerçek adı ne, Mina Derman kaç yaşında, ne iş yapıyor, aslen nereli

Survivor 2024 All Star yarışmasında yer alan Begüm Yücetan, sürekli tartışma konusu olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Yarışmanın başından beri yaşadığı olaylar ve sergilediği performansla izleyicilerin merakını uyandıran bir isim haline geldi.

Begüm Yücetan, 1988 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. İlkokul eğitimini Özel Türk Koleji'nde tamamlamıştır. Ardından lise eğitimini Karşıyaka Lisesi'nde almıştır. Üniversite eğitimine İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde Türkçe İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünde devam etmiş ancak 2 yıl sonra eğitimini yarıda bırakmak zorunda kalmıştır. Daha sonra açıköğretimde Medya bölümünü tamamlamıştır.

Begüm Yücetan, 2004 yılından bu yana modellik kariyerine devam etmektedir. 1.80 boyunda ve yaklaşık 52 kilo ağırlığındadır. 2009 yılında, Miss Turkey yarışmasında finalistler arasında yer almıştır. Evlilik durumu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Begüm Yücetan evli mi?

Begüm Yücetan'ın evli olmadığı bilinmektedir ve sevgilisiyle ilgili herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Begüm Yücetan boyu kaçtır?

Manken ve model Begüm Yücetan'ın boyu 1.80 cm'dir.

Editör: Barış Tekeci