Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz, saha çalışmalarını sürdürüyor.  Sabahın erken saatlerinden itibaren sahaya inen Yılmaz, Mevlana Mahallesi’nde bir vatandaşın evine misafir oldu. Ailenin sıkıntılarını dinleyen Yılmaz, önemli mesajlar verdi.

Gaziantep’te tansiyon yükseliyor! Halk otobüsleri eyleme başladı Gaziantep’te tansiyon yükseliyor! Halk otobüsleri eyleme başladı

Umut Yılmazekran Resmi 2024 04 18 09.49.36

İç İçe Olacağız

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Yılmaz, ‘’Sabah erken saatlerde Mevlana Mahallesinde bir vatandaşımızın evini ziyaret ettim. İç içe olacağız demiştim. Belediyemiz tespitlerine ve sorunların çözümüne yönelik her alanda çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürecek. Şehitkamil, mutlu insanların yaşadığı bir ilçe olacak‘’ ifadelerini kullandı.

Umut Yılmazekran Resmi 2024 04 18 09.50.00

Buradaki ziyaretinin ardından Yılmaz, İnayet Topçuoğlu Hastanesini ziyaret etti. Burada bir çalışanın daveti üzerine ziyarete giden Yılmaz, vatandaşları dinledi. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Yılmaz, ‘’ İnayet Topçuoğlu Hastanesi çağrı merkezinden Baran kardeşim çaya davet etmişti. Nazik davetine teşekkür ettim ve sabah çayına eşlik ettim. Sonrasında hastanedeki vatandaşlarımıza şifa dileklerimi ilettim’’ ifadelerini kullandı.

Umut Yılmazekran Resmi 2024 04 18 09.49.52