Şarkıcı Seda Sayan, kendisinden 25 yaş küçük müzisyen Çağlar Ökten'den Sevgililer Günü'nde romantik bir evlilik teklifi almıştı. 24 Nisan'da Beşiktaş'ta bulunan lüks bir otelde dünyaevine giren Seda Sayan, geçtiğimiz haftalarda eşi ve yakın dostlarıyla Amsterdam'a seyahat etmişti. Tatil anlarını takipçileriyle de paylaşan Sayan (59), Ökten ile lolipopla çekilen fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmıştı.

Tatilin ardından Türkiye'ye dönen ünlü şarkıcı, Etiler'de alışveriş yaparken objektiflere yansımıştı. Bir arkadaşıyla birlikte mağaza mağaza dolaşan sanatçı, gazetecilerin sorularını yanıtlamamış ve sadece "Ben size küstüm!" diyerek espri yapmıştı.

Bahar dizisinin Bahar’ı (Demet Evgar) kiminle evli, eşi kim, çocuğu var mı, sevgilisi kim? Bahar dizisinin Bahar’ı (Demet Evgar) kiminle evli, eşi kim, çocuğu var mı, sevgilisi kim?

ÇAĞLAR ÖKTEN KİMDİR?

 

Çağlar Ökten, Mersin'in Tarsus ilçesinden gelmektedir ve 1987 yılında doğmuştur. Ökten'in annesi ev hanımı, babası ise elektrik teknisyeni olarak çalışmaktadır.

Müziğe olan ilgisi küçük yaşlardan itibaren başlamış olan Ökten, pop müzik dinleyerek ve seslendirerek müzikle iç içe bir çocukluk geçirmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olan başarılı sanatçı, günümüzde profesyonel olarak müzik kariyerini sürdürmektedir.

Editör: Fatma Gültekin