Doğru bu.. Takım oynayamıyor, kehrihe Künm futbolunda teknik direktörlük yolu açmaya çalışan Selçuk İnan’ın elinde iyice sıkıntıya girdi.

Geçtiğimiz günlerde alt yapıya da yönelen, gençleri izleyen İnan, A takıma futbolcu kazandırma çabası içinde oldu ancak tavsiyemiz önce kendi işini başarsın, dikkatini, zamanını bu takıma versin. Alt yapı işi sonraki işler, onunla dikkati başka yöne çekmesin.

Bu şehir, bu takımı kendiisinden ligde tutmayı bekliyor, başka maceraya gerek yok. Kendi işini doğru yaparsa yeter..

Son 4 maç bir galibiyet, üç puan. Gaziantep Fk kara bulutları üzerine çekti. Ankaragücü maçında beraberliğe tahammülümüz yoktu ancak hemde 3 gollü mağlubiyet almış oldu. Maç sonunda Selçuk İnan’ıon açıklamaları tam bir talihsizlik..

‘Çalışıyoruz ve uğraşıyoruz. Çok kolay işler değil. Kafamdaki oyunu oluşturmak basit değil. Hocalar bir yılını, belki daha fazla zamanını bu işe ayırıyor.’

Zaman yok ki bu takımı ligde tutabilesin diye bu takım teslim edildi, kuru laflarla zaman geçirsin diye değil.

Bu takımı bu şehir ayakta tutacaktır. Bu hafta rakiplerin aldığı sonuçlar Gaziantep Fk için büyük şans doğurdu, şans bizi istiyor. Zor bir mucize lazım ama inanabilirsen şehir olarak bu takımı ligde tutarız.

Yönetiminde işi zor, takım Selçuk İnan’a bağlı olmasın, herkesin çabalaması gerekiyor.

Kasımpaşa dirilişimizin maçı olmasını bekliyoruz, tersi olursa 1. Lige düşmeyi kabul etmiş oluruz. Karagümrük, Hatay, Pendik aldıkları sonuçla Gaziantep FK’ya yardımcı oldular.