Gaziantep’te ön hazırlık tamam! Gaziantep’te ön hazırlık tamam!

Yaz tatilinin gelmesi ile binlerce öğrenciyi karne heyecanı sardı. 14 Haziran’da okulların tatil edilmesi ile okul serüveni son bulacak öğrenciler hediye arayışına girmeye başladı. Gaziantep Şahinbey Belediyesi’nin her yıl öğrencilere karne hediyesi olarak spor ayakkabı dağıtıyordu. Bu yılda verilecek mi en çok merak edilen konular arasında.

GAZİANTEP'TE KARNE HEDİYESİ

Gaziantep’te binlerce öğrenci, yaz tatilinin başlaması ve karnelerini alacak olmanın heyecanını yaşıyor. Özellikle Şahinbey ilçesinde, Şahinbey Belediyesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği karne hediyesi büyük bir merakla bekleniyor.

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ SPOR AYAKKABI RANDEVU SİSTEMİ AÇILDI MI?

Şahinbey Belediyesi'nin öğrencilere yönelik spor ayakkabı dağıtımı ile ilgili randevu sistemi merakla bekleniyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olmasına rağmen, belediyeden gelecek duyuruları yakından takip ediyoruz. Konuya ilişkin yeni gelişme olduğunda haberimizde yer vereceğiz.

YAZ TATİLİ NE ZAMAN?

2023-2024 eğitim öğretim yılının sonuna yaklaşılırken, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri yaz tatili için gün sayıyor. Öğrenciler, 14 Haziran'da dağıtılacak karneler ile birlikte yaz tatiline merhaba diyecek.

2024-2025 EĞİTİM YILI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Gaziantep'teki öğrenciler için 2024 yaz tatilinin bitişi ve yeni eğitim öğretim yılının başlangıcı da netleşti. 2024-2025 eğitim öğretim yılı, 9 Eylül 2024 tarihinde başlayacak.

Kaynak: Haber Merkezi