Odine Solutions, EMEA bölgesinde lider konumda olan bir Sistem Entegratörüdür ve özel veya hibrit bulut telekom şebekelerinin üretiminde benzersiz uzmanlığa sahiptir. Odak noktası, Tier-1 Mobil Şebeke İşlev Sanallaştırmasıdır.

ŞİRKETİN HEDEFLERİ

Şirketin bulut platformu, Odine Nebula® ve Odine Orion® yazılım ve altyapı çözümleri üzerine kuruludur ve 36 farklı ülkede bulunan Telekom Operatörü ve Toptan Ses/Veri taşıyıcısı müşterilere hizmet sunar. PaaS/SaaS çözümleri, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulu POP noktaları üzerinden sunulur ve toptan ses trafiği operasyonunu esnek, verimli ve yüksek performanslı bir şekilde yönetmeyi, operasyonel maliyetleri düşürmeyi ve iş süreçlerinde verimliliği artırmayı hedefler.

HANGİ HİZMETLERİ SUNUYOR?

Odine Solutions'ın Platform Hizmeti Odine Nebula® (PaaS) ve Odine Orion® (SaaS) bir arada çalışır ve toptan ses trafiği yönetimi Yazılımı olan Odine Orion®, SBC, TDM/SIP Interworking ve Transcoding hizmetleri sunar. Bu hizmetler, kural tabanlı çağrı yönlendirme, trafik yönlendirme optimizasyonu, teklif yönetimi, derecelendirme, faturalandırma, numara taşınabilirliği, teknik ve operasyon raporlaması ve analitiği ile birlikte gelir.

Odine Solutions, yazılım ve profesyonel hizmet ekipleriyle sabit ve mobil şebekeler için çoklu tedarikçilerden oluşan sanal telekom şebekelerini inşa eder, yönetir ve sürdürülebilirliğini sağlar. Ayrıca, telekom operatörlerinin dış tehditleri tespit edip engellemelerine ve şebekelerini taahhüt edilmiş Servis Seviyesi Anlaşmaları çerçevesinde işletmelerine yardımcı olmak için gerekli savunma mekanizmalarını oluşturur.

Emekliye Müjdeler Yolda Emekliye Müjdeler Yolda

HANGİ PAZARLARDA FAALİYET GÖSTERİYOR?

Şirketin İstanbul, Londra, Prag, Dubai ve Lahor'daki bölge ofisleri, Amerika, Avrupa ve Asya arasında köprü kurarken, Afrika gibi gelişmekte olan pazarlarda da benzersiz bir hizmet sunar. Bu coğrafi hizmet ağı, sektörel deneyim ve kültürel akıcılık ile müşterilere benzersiz bir deneyim sağlar.

Editör: Tekin Albayram