Düzenlenen toplantıda Nizip 2. OSB Yönetim Kurulu Başkanlığı’na NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Başkan Yardımcılığı’na ise GASKİ Genel Müdür Yardımcısı Sevda Usalp seçildi.

Gerçekleşen toplantıda bir açıklama yapan NTO ve Nizip 2. OSB Başkanı Mehmet Özyurt, Nizip 2. OSB Başkanlığına seçilmesinden dolayı destek veren herkese teşekkür etti.

Gaziantep'te korkutan yangın Gaziantep'te korkutan yangın

NİZİP 2. OSB'Yİ YATIRIMCILAR İLE BULUŞTURMAYI PLANLAMAKTAYIZ

Verilen görevin sorumluluğu ve bilinci ile hareket edeceklerini belirten Başkan Mehmet Özyurt, “2. OSB Bölge Müdürlüğü’ne yapılan ön tahsis başvuruları ile ilgili değerlendirmeler yapılmıştır. Altyapı çalışmalarımızı tamamlayarak vakit kaybetmeden Nizip 2. OSB'yi yatırımcılar ile buluşturmayı planlamaktayız. İlk toplantımızda alınan kararların ilçemize ve bölgemize hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Düzenlenen toplantıda Nizip 2. OSB Bölge Müdürü Yunus Emre Kılıç tarafından Nizip 2. OSB’de çalışmaları devam eden imar planı ve altyapı tesisleri ile ilgili konularda katılımcılara sunum yapıldı.

Toplantıya Nizip 2. OSB Yönetim Kurulu Üyeleri YİKOB Rehberlik ve Denetim Müdürü Kerem Töremen, Nizip Belediyesi Meclis Başkan Vekili Yakup Aslan ve Nizip Belediyesi İnşaat Mühendisi Salih Bilen katıldı. HABER MERKEZİ

Editör: Barış Kaya