Bir zamanların en çok izlenen dizilerinden Kurtlar Vadisi'nde hayat verdiği Güllü Erhan karakteriyle hafızalara kazınan Erhan Ufak, bambaşka bir görünüme kavuşarak gündem oldu. 55 kilo vermeyi başaran Ufak'ın son hali, hayranlarını da şaşkına çevirdi.

SEMPATİK MAFYADAN ZAYIF DELİKANLIYA

Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı sempatik mafya karakteriyle sevilen Ufak, yıllar içinde aldığı kilolarla mücadele etmeye başladı. Bu mücadeleyi mide küçültme ameliyatı ile taçlandıran Ufak, tam 55 kilo vermeyi başardı. Bu sayede adeta zayıf bir delikanlıya dönüşen Ufak, yeni haliyle herkesi şaşırttı.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK İLGİ

Ufak'ın son hali, sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Birçok takipçisi Ufak'ın bu değişimini tebrik ederken, ilham verici bulduklarını da dile getirdiler. Ufak'ın bu başarısı, kilo verme mücadelesi verenler için de umut ışığı oldu.

Rüyada kuzu görmek ne anlama gelir? Rüyada kuzu görmek ne anlama gelir?

Kurtlar Vadisi'nin Gülü Erhan'ını Görenler Şok Geçirdi!

ERHAN UFAK KİMDİR?

5 Mayıs 1977 yılında Elazığ'da doğan Erhan Ufak, Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi: Irak, Kurtlar Vadisi: Pusu ve Kurtlar Vadisi Vatan gibi birçok dizide rol aldı. Güllü karakteriyle hafızalara kazınan Ufak, oyunculuğun yanı sıra emlak sektöründe de faaliyet gösteriyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ