Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, bugün Gaziantep’te olacak. Sabah saatlerinde Gaziantep’e gelecek olan Bakan Kacır’ın programı da belli oldu. Bakan Kacır ile olarak Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret edecek, ziyaretin ardından Millet Camiinde Cuma Namazını kılacak olan Bakan Kacır, Bakırcılar Çarşısı’nda esnaf ile bir araya gelecek.

GEZERAVCI İLE GAÜN’DE OLACAK

Buradaki programın ardından Türkiye’nin ilk Astronotu Alper Gezeravcı ile birlikte GAÜN’de Öğrenci ve Akademisyenler ile Buluşmasına katılacak. Nurdağı’nda İpekyolu Çarşısı ve Sosyal Girişimcilik Merkezi Açılışını gerçekleştirecek olan Bakan Kacır, Gaziantepli Sanayicilerle bir araya gelecek.

BAKAN KACIR SANAYİCİLERİ DİNLEYECEK

Bakan Kacır başkanlığında milletvekilleri ve sanayicilerin katılımıyla gerçekleşecek toplantı önem taşıyor. Gaziantepli iş adamları, yaşadıkları sıkıntıları ilk elden Bakan Kacır’a aktaracak. Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adnan Ünverdi ve Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım ise iş dünyasının sorunlarını içeren raporları Bakan Kacır’a sunacak.

Gaziantep'te Öğrencilere Servis Zulmü! Gaziantep'te Öğrencilere Servis Zulmü!

Kentteki programların ardından Bakan Kacır, kentten ayrılacak… 

Muhabir: AYHAN DUMAN