GS BJK Canlı şifresiz maç İZLE, Süper Lig izlecanlı (beIN Sports, S Sport, Tivibu) Beşiktaş Galatasaray derbisi online izleme ekranı GS BJK Canlı şifresiz maç İZLE, Süper Lig izlecanlı (beIN Sports, S Sport, Tivibu) Beşiktaş Galatasaray derbisi online izleme ekranı

Son olarak deplasmanda Alanyaspor'u 3-0 yenerek iyi bir hava yakalayan ancak son iki maçta da vasat oyun sergileyerek sahadan mağlup ayrılan ve Kasımpaşa maçının ilk yarısındaki berbat futbol sonrası teknik direktör Marius Sumudica, küplere bindi. İsim vermeden futbolcularına göndermede bulunan ve oynamak istemeyenlerin Ocak’ta gidebileceğini belirten Rumen teknik adamın hangi oyuncuları kassettiği ise merak ediliyor.

Ne Söylemişti?

Sumudica; 'Ben sadece isim oynatmak istemiyorum, formanın arkasındaki isme önem vermiyorum. Takımın karakter koymasını istiyorum. Sahada mücadele etmesini, savaşmasını istiyorum. Tabii ismin büyüklüğü, futbolcunun büyüklüğü hiç önemli değil. Ne kadar büyük olursa olsun, hiç önemli değil, çünkü burada sonuçta kimse Allah değil! Kim oynamak istiyorsa oynayacaktır. Oynamak istemeyen de ocakta gidebilir, özgürdür"

Editör: Haber Merkezi