AK Parti’de liste hazır! Sona gelindi AK Parti’de liste hazır! Sona gelindi

ŞAHİNBEY KURBAN SATIŞ ALANLARI


Şahinbey Belediyesi, kurban kesim ve satış alanlarında gerekli denetimleri gerçekleştirdi. Belediye tarafından bu yılki kurban satış alanları olarak Kahvelipınar Mahallesi'nde Özdemirbey Caddesi ile Onur Mahallesi 43 nolu cadde arasında kalan 77 nolu cadde üzerindeki boş alanlar, Dumlupınar Mahallesi'nde Yeşilvadi Bulvarı ile 156 nolu cadde arasındaki boş alanlar, Tekstil Kent Mahallesi'nde 1 Nolu Sanayi Caddesi Mehmet Küçük Parmak Ortaokulu yanı, Akkent Mahallesi'nde 12 nolu Cadde (Şahinbey Millet Cami), Şahintepe Mahallesi'nde Adnan Menderes Bulvarı ile 396 No’lu Cadde arasındaki boş alanlar belirlendi.

BELİRLENEN KURBAN KESİM ALANLARI


Bu yıl Gaziantep'te kurban kesimi için ayrılan 15 nokta; Bahattin Kayalı İlkokulu, Dayı Ahmet Ağa İlkokulu, Dr. Sadık Ahmet İlkokulu, Sena Büyük Konuk Ortaokulu, 23 Nisan Ortaokulu, Kocatepe Ortaokulu, Pakize Kemal Öğücü Ortaokulu, Büyükşehir Belediye Kreşi, Karataş Semt Pazarı, Deniz Semt Pazarı, Akkent Semt Pazarı, 23 Nisan Semt Pazarı, Kılınçoğlu Semt Pazarı, Güneş Semt Pazarı ve Mavikent Semt Pazarı olarak duyuruldu.


ŞEHİTKAMİL KURBAN KESİM ALANLARI


Küçükbaş kurban kesimi 

Değirmiçem Pazar Yeri, Emek Pazar Yeri, Gazikent 1 Pazar Yeri, Gazikent 2 Pazar Yeri, Güvenevler Pazar Yeri, Merveşehir Pazar Yeri, Özgürlük Pazar Yeri, Seyrantepe Pazar Yeri, Çıksorut Pazar Yeri, Basra Pazar Yeri, İncilikaya Pazar Yeri, Beykent 1 Pazar Yeri, Beykent 2 Pazar Yeri, Fıstıklık Pazar Yeri, Kuzeyşehir Pazar Yeri, Adaklık ve Kurbanlık Kesim Merkezi.
 
Büyükbaş kurban kesimi 


Gazikent 1 Pazar Yeri, Güvenevler Pazar Yeri, Merveşehir Pazar Yeri, Özgürlük Pazar Yeri, Seyrantepe Pazar Yeri, Basra Pazar Yeri, Beykent 1 Pazar Yeri, Beykent 2 Pazar Yeri, Kuzeyşehir Pazar Yeri, Adaklık ve Kurbanlık Kesim Merkezi.

Kaynak: Ali Kartal