Zincirleme Trafik Kazası. 9 Yaralı Zincirleme Trafik Kazası. 9 Yaralı

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığından yapılan yazılı açıklamada, ‘’Gaziantep İl Jandarma Komutanlığınca, Cumhuriyet Başsavcılığı takip ve koordinesinde hırsızlık olaylarının önlenmesi ve faili meçhul olayların aydınlatılmasına yönelik icra edilen Önleyici Kolluk Devriyesi esnasında Oğuzeli ilçesinde ikamet eden bir vatandaşımız evinin bahçesinde bulunan (4) adet küçükbaş hayvanının çalındığını beyan etmesi üzerine şüpheliyi yakalama çalışmalarına başlanmıştır. Yapılan titiz planlama takip ve çalışmalar sonucunda hırsızlık olayını gerçekleştiren İ.A. isimli (1) şüpheli şahıs yakalanmıştır. Çaldığı küçükbaş hayvanları N.K. isimli şahsa sattığının tespiti sonucu yakalanan hayvanlar sahibine teslim edilmiştir.

Hırsız-6

Şüpheli N.K. isimli şahıs hakkında çalıntı malları satın almak suçundan adli işlem başlatılmış olup hırsızlık şüphelisi İ.A. isimli şahıs çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak Cezaevine teslim edilmiştir.

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığınca halkımızın huzur ve güvenliği, asayişin temini için hırsızlık olaylarının önlenmesine ve gerçekleşen olayların aydınlatılmasına yönelik çalışmalara 7/24 aralıksız devam edilmektedir’’ ifadeleri yer aldı. FATMA GÜLTEKİN

Editör: Barış Kaya