31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçim Dönemi'nde belediye kaynaklarını sadece Üsküdarlıların gerçek ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunma sözü veren Başkan Dedetaş, bu kapsamda Üsküdarlı emekliler için pazar alışverişi desteği sağlama kararı aldı. Bu kararın ardından gözler diğer CHP’li belediyelere çevrildi.

GTB heyeti tarım zirvesinde! GTB heyeti tarım zirvesinde!


Başvuru ne zaman?


Emekli vatandaşlar 15 Mayıs 2024 ve 25 Mayıs 2024 tarihleri arasında başvuru yapabilecek. Başkan Dedetaş'ın bu adımıyla ilgili olarak, emeklilere yönelik yapılan bu yardımın ilçe sakinlerinin yaşam kalitesini artıracağı ve ekonomik olarak rahatlamalarını sağlayacağı belirtiliyor.


Gözler Umut Yılmaz’da


Öte yandan, Gaziantep'te 30 yıl aradan sonra CHP'nin tekrar Şehitkamil’i almasıyla birlikte, dikkatlerin Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz'a çevrildi. Yılmaz'ın emeklilerle ilgili atacağı adımlar ve projeler merak konusu haline geldi.


Başkan Dedetaş'ın emeklilere yönelik bu destek projesi, ilçede yaşayan vatandaşlar arasında olumlu yankı uyandırırken, diğer belediye başkanlarının da benzer adımlar atması bekleniyor.