Bankalar, müşterilerine sundukları avantajlarla dikkat çekmeye devam ediyor; özellikle de akaryakıt fiyatlarındaki artışlarla ilgili olarak. Ziraat Bankası da bu çerçevede müşterilerini sevindirecek bir kampanya duyurusu yaptı.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, "TotalEnergies'te 175 TL Bankkart Lira" ifadeleriyle akaryakıt kampanyasını duyurdu. Detayları ve katılım koşullarını paylaşan banka, kampanyaya katılım için son tarihi 15 Şubat olarak belirledi.

Ziraat Bankası'ndan Akaryakıt Alımlarında İndirim

Banka, akaryakıt alımlarında müşterilerine kolaylık sağlayacak bir kampanya düzenlediğini duyurdu. "TotalEnergies istasyonlarında 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinize 175 TL Bankkart Lira!" ifadeleriyle kampanyayı tanıttı.

15 Şubat tarihine kadar kampanyaya katılım sağlanması gerektiğini belirten Ziraat Bankası, Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri 4'üncü akaryakıt ya da otogaz alışverişine 175 TL Bankkart Lira verileceğini açıkladı. Katılım koşulları da detaylı bir şekilde sıralandı.

Ziraat Bankası Akaryakıt Alımında 175 TL İndirim Nasıl Kazanılır?

Ziraat Bankası, kampanyaya katılım sağlamak isteyen müşterilerin 15 Şubat'a kadar Bankkart Mobil'den, bankkart.com.tr'den ya da SMS ile başvuru yapabileceklerini belirtti.

SMS ile katılım sağlamak için TE2024 yazıp 4757'ye bankada kayıtlı cep telefonu numaralarından SMS gönderilmesi gerektiği vurgulandı. Kampanyanın müşteri bazlı olduğu, bir müşterinin kampanyaya yalnızca bir kez katılabileceği ve en fazla 175 TL Bankkart Lira kazanabileceği belirtildi. Aynı gün içinde yapılan 750 TL ve üzeri harcamalardan sadece bir tanesinin kampanyaya dahil edileceği önemle ifade edildi.

Borsa Güne Nasıl Başladı! İşte Güncel Fiyatlar… Borsa Güne Nasıl Başladı! İşte Güncel Fiyatlar…

Detaylı bilgilere ve katılım için Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Editör: Ebru Kont1