AFAD (Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı) ve Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü, yaşanan sismik aktivitelere dair güncel verileri paylaşıyor.

21 Şubat'ta İzmir veya İstanbul'da Deprem Meydana Geldi mi?

Bu iki önemli kurumun sunduğu son depremler listesine göre, 21 Şubat'ta İstanbul veya İzmir'de herhangi bir deprem aktivitesi yaşanıp yaşanmadığına dair anlık bilgiler sağlanmaktadır. Küçük çaplı sarsıntılardan, daha büyük ve tedirgin edici depremlere kadar, yaşanan tüm sismik olaylar bu listelerde yer alıyor.

AFAD Son Depremler Listesi

AFAD'ın resmi internet sitesi, Türkiye genelinde meydana gelen son depremlerin detaylarını, büyüklük, zaman, derinlik ve merkez üssü gibi bilgilerle sunuyor. Vatandaşlar, yaşadıkları bölgedeki deprem aktivitelerini bu listeden takip edebilirler.

İstanbul'da toprak kayması... Birçok ev etkilendi... Üç ev kullanılamaz halde İstanbul'da toprak kayması... Birçok ev etkilendi... Üç ev kullanılamaz halde

Kandilli Rasathanesi Son Depremler Listesi

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü, bölgesel deprem araştırmaları yaparak, son 500 depremi kapsayan bir liste sunmaktadır. Bu liste, vatandaşlara anlık deprem haberleri ve detayları konusunda bilgi verir.

Editör: Ebru Kont1