Son olarak; Kompost Tesisi, Katı Atık Transfer İstasyonu, MÖP ve E-MÖP tesislerinde çalışan personeller ile bir araya gelen Başkan Umut Yılmaz, belediyenin hizmetlerinin kalitesini artırmak adına bu tür ziyaretleri sıklıkla yapmaya devam edeceklerini belirtti.

Başkan Yilmaz1 (2)

E-imza'dan sonra 'e-mühür' geliyor E-imza'dan sonra 'e-mühür' geliyor

PERSONELLERLE BİR ARAYA GELMEKTEN DOLAYI MUTLULUK DUYUYORUM

Ziyareti sonrası açıklamada bulunan Başkan Avukat Umut Yılmaz, “Belediyemizde görev yapan personellerle bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyuyorum. Ekip arkadaşlarımın gayretleriyle belediyemizin hizmetleri daha etkin bir şekilde yerine getiriliyor. Bu buluşma hem bilgi alışverişi hem de birlikte daha iyi hizmet etme amacını taşıyor. Ekip arkadaşlarımın motivasyonunu artırmayı, işbirliğini güçlendirmeyi ve belediye hizmetlerinin daha verimli bir şekilde sunulmasını hedefliyoruz. Bu tür buluşmalar periyodik olarak devam edecek” ifadelerini kaydetti.

Başkan Yilmaz1 (3)

Başkan Yılmaz’ın motivasyon ziyaretleri, belediye personeli arasında iş birliği ve hizmet kalitesinin artırılmasına yönelik olumlu bir adım olarak değerlendiriliyor. Bu tür etkinliklerin, belediye hizmetlerinin vatandaşlara daha etkin ve kaliteli bir şekilde sunulmasına katkı sağlaması bekleniyor. HABER MERKEZİ

Başkan Yilmaz1 (1)

Editör: Barış Kaya