Survivor'da mücadele devam ediyor. Survivor’a katılacak olan 3 ismi Acun Ilıcalı açıkladı. Avatar Atakan Arslan, 2024 Survivor All Star kadrosuna giriyor. Atakan'ın yaşamı ile ilgili detaylar merak ediliyor. Peki Survivor Atakan kimdir, kaç yaşında?

ATAKAN ARSLAN KİMDİR?

27 Ağustos 1989 tarihinde Sivas'ta doğan ve Avatar lakabıyla tanınan Çağan Atakan Arslan, spor kariyerine basketbol ile adım atmıştır. 16 yaşında vücut geliştirmeye başlayan Arslan, 17 yaşında dövüş sporlarına ilgi duymaya başlamış ve o günden bu yana bu alanda birçok başarı elde etmiştir. Profesyonel spor kariyerine adım atan Arslan, 2014 yılında Deput'ta ilk maçına çıkmıştır ve Glory 15 İstanbul'da Brezilyalı rakibi Jonatan Oliveira ile mücadele etmiştir. 2015 yılında ise Glory 20 Dubai'de Chad Sugden ile karşılaşmıştır.

Kızılcık şerbeti 63. bölüm 2. fragman, Doğa Fatih'e kabul ederim ama bir şartla!” Kızılcık şerbeti 63. bölüm 2. fragman, Doğa Fatih'e kabul ederim ama bir şartla!”

2016 yılında, Survivor Ünlüler Gönüllüler programında Ünlüler takımında yer alan Avatar Atakan, uzun ve zorlu bir mücadelenin ardından Survivor şampiyonu olmuştur. Bu zaferin ardından ringlere geri dönen Atakan Arslan, Mix Fight Gala organizasyonunda 81 kilo dünya şampiyonluk maçına çıkmış ve rakibi Kevin Brenda'yı ikinci rauntta nakavt etmiştir. 3 Aralık 2016'da kemerini korumak için Marco Pique ile dövüşmüş ve 3 raunt sonunda rakibini yenerek kemerini başarıyla korumuştur.

Sporculuğunun yanı sıra çeşitli sinema ve dizi projelerinde de yer alan Atakan Arslan, 2017 yılında Söz dizisinde Üsteğmen Zafer Yaman karakterini canlandırmıştır. Ayrıca 2017 yılında Serap Korkmaz ile evlenen Arslan'ın, 2018 yılının Haziran ayında ise Leon Aslan Arslan adında bir oğlu dünyaya gelmiştir. 2016'da Survivor şampiyonluğunu elde eden Atakan Arslan, 2022'de de Survivor 2022: All Star yarışmasında mücadele etmiş ve yarışmayı 9. olarak tamamlamıştır.