All Of Us Are Dead dizisi, yayınlanmasının ardından büyük beğeni toplamıştı. All Of Us Are Dead dizisi’nin yeni sezonunun  ne zaman yayınlanacağı, birçok kişi tarafından arama motorları üzerinde araştırılıyor. Peki All Of Us Are Dead 2. sezon ne zaman? Peki, All Of Us Are Dead 2. sezon ne zaman? All Of Us Are Dead 2. sezon yayınlandı mı, var mı?

ALL OF US ARE DEAD DİZİSİNİN 2. SEZONU NE ZAMAN?

All Of Us Are Dead dizisinin heyecanla beklenen ikinci sezonu için Netflix tarafından yapılan açıklama, ilk sezonun büyük ilgi görmesinin ardından geldi. İkinci sezonun onayını alan dizi, izleyicilerle kısa süre içinde buluşacak. Ancak, ikinci sezonun yayın tarihi henüz netleşmemiş durumda. Tahminlere göre, All Of Us Are Dead'in ikinci sezonu 2024'ün ilk çeyreğinde izleyiciyle buluşacak.

Kızılcık Şerbeti 51. bölüm fragmanı izle, yeni tanıtımı yayınlandı mı, son bölümde neler oldu? Kızılcık Şerbeti 51. bölüm fragmanı izle, yeni tanıtımı yayınlandı mı, son bölümde neler oldu?

DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

All Of Us Are Dead, bir grup öğrencinin karşılaştığı büyük tehlikeyi konu edinen bir dizi. Zombi virüsü hızla bir okulu etkisi altına alır. Virüs, öğrencilerin bir kısmını yok ederken, hayatta kalan öğrenciler okuldan kaçmak ve hayatta kalmak için bir araya gelerek mücadele eder.

Editör: Fatma Gültekin