Bayramlaşma Etkinliği, AK Parti Grup Başkanvekili Abdulhamit Gül, Gaziantep milletvekilleri Ali Şahin, Derya Bakbak, Mesut Bozatlı, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep İl Başkan Vekili Murat Şerbetçi, İl Kadın Kolları Başkanı Feray Yılmaz ve İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Durmuş'un yanı sıra il ve ilçe teşkilat mensuplarıyla gerçekleştirildi.

Ötanazi kanununun ilk 3 maddesi kabul edildi! Ötanazi kanununun ilk 3 maddesi kabul edildi!


BAYRAMLAŞMA HEYECANI


Tören sırasında bir konuşma yapan AK Parti Gaziantep İl Başkan Vekili Murat Şerbetçi, Gaziantep'in örnek bir kent olarak gelişimini sürdüreceğini belirtti ve birlikte çalışma vurgusu yaptı. Şerbetçi, “Gazi şehrimiz için hep birlikte çok çalışacağız. Bizler, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, dayanışma ve hoşgörü duygularını egemen kıldığımız sürece, emin adımlarla hep beraber daha nice bayramlara erişeceğiz” dedi.

BAYRAM HEDİYESİ


Yaklaşık 2,5 saat süren bayramlaşma töreninde, Grup Başkan Vekili Abdulhamit Gül ve diğer parti yetkilileriyle bayramlaşmak için vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. AK Parti heyeti, bayramlaşma sırasında özellikle çocuklara oyuncak hediye ederek onların da bayram sevincine ortak oldu.

Kaynak: Ali Kartal