NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak, NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, NTO Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan ve aralarında Ak Parti il ve ilçe yöneticilerinin de bulunduğu heyet ile görüş alışverişinde bulunuldu.

Gerçekleşen ziyaretin açılış konuşmasını yapan NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ak Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Şahin’e ve Ak Parti Nizip Belediye Başkan Adayı Hacı Fevzi Akdoğan’a çıkmış oldukları yolun hayırlı olmasını diledi.

Ak Partiimg 2949

17 nisan 2024 survivor all star eleme gecesi heyecanıyla dolu! bu gece adaya kim  veda edecek 17 nisan 2024 survivor all star eleme gecesi heyecanıyla dolu! bu gece adaya kim veda edecek

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in kendilerinde çok emeği olduğunu dile getiren NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “Marifet iltifata tabidir, biz Gaziantep Belediye Başkanımız Fatma Şahin’den ne talep ettiysek bir Nizip gönüllüsü olarak her zaman en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmuştur.” dedi.

Nizip iş dünyası olarak sanayicilere vermiş olduğu desteklerden dolayı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’ne teşekkür eden NTO Başkanı Mehmet Özyurt, Nizip’in sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili konuları dile getirerek yapılacak olan 31 Mart yerel seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diledi.

Nizip’e En Güzel Şekilde Hizmet Edecekler

Hizmet siyaseti için yola çıktıklarını ifade eden Nizip Belediye Başkan Adayı Hacı Fevzi Akdoğan ise adaylık süreci ile ilgili bilgiler vererek Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in desteği ile Nizip’e en güzel şekilde hizmet edeceklerini söyledi.

Nizip’in her zaman Ak Parti’nin yanında olduğunu vurgulayan Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, “Yaşamın olduğu her yerde ihtiyaçlar hiçbir zaman bitmeyecektir. Birlik ve beraberlik içerisinde taleplerin bir an önce yerine getirmek için güçlü kadromuz ile çalışmaya devam edeceğiz. Nizip’in iş insanları işini her zaman bilir sizlerden seçimlerde desteğinizi bekliyoruz. Gerçekleşecek olan seçimlerde rekor bir oy oranı ile çıkmayı hedefliyoruz.” dedi.

Nizip Kabuğuna Sığmıyor

Nizip’e geldikleri zaman kendilerinin evine gelmiş gibi hissettiklerini ifade eden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin şunları dile getirdi: “Demokrasilerde en önemli şey sivil toplum kuruluşları ve odalardır. Sizleri iyi dinlediğimizde gelen taleplerinizi ve önerilerinizi bir pusula haline getirip hayatımızın bir parçası haline getirdiğimizde şehirler büyüyor insanlar farklı bir noktaya geçiyor ve vizyonlar değişiyor. Ben her defasında Nizip’e geldiğimde değiştiğini ve güzelleştiğini fark ediyorum.  Nizip kabuğuna sığmıyor. Başkanımızın dile getirdiği talepler Nizip’in büyüme gücünü gösteriyor o yüzden sağlıklı büyümemiz lazım ve sağlıklı büyürken Nizip’in ihtiyaç ve taleplerini yerine getirmemiz lazım.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından yaptıkları ve yapacakları projeler hakkında katılımcılara bir sunum yaptı. HABER MERKEZİ

Editör: Barış Kaya