Oldukça kritik maçta Kayserispor'un da düşme hattında olduğu maçta Kayseri bölgesi hakemi Abdülkadir Bitigen bu kritik maça atanırken tepki Adana Demirspor eski başkanı Murat Sancak'tan geldi. Sancak Adana Demirspor'a karşı kötü yönetim sergileyen ve şimşeklerin çıktığı maçlarda takımların kazanamadığını gösteren maç sonuçlarını sosyal medya hesabından paylaştı. Sancak, paylaşımında; "Vay de vay, ADS - G.Antep maçına atanan görev adamı Abdülkadir Bitigen! Varan'larda babası ile ismi geçen çete adamı, görev adamı, zor anların  adamı daha ne derseniz deyin eski başkanlığını yaptığım takımın maçına verilmiş! Hemde düşme potasında olan bütün takımları ilgilendiren bir maça! Bak, bak! Hadi be öylemi, öyle valla o zaman bir kaç söz söylenmeli! Bu maçı bazı özel savcılar izlemeli, futbol severler izlemeli, düşme hattında olan takımlar ayağa kalkmalı! Mhk ve tff başkanı bırak 18 Temmuz'u derhal istifa etmeli! ADS yeni yönetimi hakem değişikliği için derhal başvurmalı" sözlerini paylaşırken büyük yankı uyandırdı. 

ASKF'den Şahin'e ziyaret ASKF'den Şahin'e ziyaret

ÖZEKŞİ SOSYAL MEDYADA TEPKİ KOYDU

Öte yandan Murat Sancak'ın bu çirkin iddialarına Gaziantep FK kulübü sessiz kalırken, Ökkeş Özekşi X hesabından şunları dile getirdi:

Maça 3 gün kala böyle bir açıklama neyin nesi desem değişen bir şey olacak mı? Doğrusu o kadar kesin ifadeler kullanıyor ki sevgili Murat Sancak, şaşırmamak elde değil. Yani gemileri yakmış adeta... Oysa Murat Sancak sağduyulu ve her konuya temkinli yaklaşan bir insan. Yoksa ben yanlış mı biliyorum, resmen kafam karıştı. Şimdi Gaziantepli oluşum nedeniyle bu sağduyu içeren yazıma bile peşin hükümle yaklaşacak. Neyse ki Hikmet Karaman beni çok iyi bilir. Hatta Metin Korkmaz da bilir. Demem o ki, Murat başkanın komşu il takımı için bu ifadeleri ve çirkin iddiaları kullanması hoş olmamış.

Spor Servisi