1927 yılından bu yana her yıl düzenlenen ve atçılık tutkunlarını bir araya getiren bu büyük yarış, 2024 yılında İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda gerçekleşecek. "98. Gazi Koşusu ne zaman, ayın kaçında yapılacak? 2024 Gazi Koşusu bilet fiyatı ne kadar, kaç TL?" gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz.

2024 GAZİ KOŞUSU NE ZAMAN?

Bu yıl 98. kez düzenlenecek Gazi Koşusu, 30 Haziran Pazar günü saat 17.15'te başlayacak. Etkinlik, Türkiye'nin en köklü hipodromlarından Veliefendi'de yapılacak ve yarış severlerin yoğun ilgisini çekecek.

Gaziantep FK'dan transfer hamlesi Gaziantep FK'dan transfer hamlesi

GAZİ KOŞUSU BİLET FİYATLARI NE KADAR?

Türkiye Jokey Kulübü, Gazi Koşusu ile ilgili detayları Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Kulüp, yarış severlere sosyal medya üzerinden katılım çağrısında bulundu:

"98. Gazi Koşusu'na sayılı günler kala, Gazi Koşusu'nun sizin için ne anlama geldiğini soruyoruz. X (Twitter) ya da Instagram platformlarında #GaziKoşusu etiketine 'Benim için Gazi' başlığıyla Gazi Koşusu'nun sizin için ne anlam ifade ettiğini yazın ya da Gazi Koşusu'ndaki bir anınızı paylaşın, Gazi Koşusu günü İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda misafirimiz olun. 24 Haziran Pazartesi gününe kadar #GaziKoşusu etiketini kullanıp Gazi Koşusu'nun kendisi için ne ifade ettiğini en etkileyici şekilde belirten kişiler arasından seçilecek 5 yarışseverimiz 98. Gazi Koşusu gününde (30 Haziran Pazar) çift kişilik loca davetiyesinin sahibi olacak."

Biletlerin ne zaman satışa çıkacağı ve fiyatları konusunda ise henüz bir bilgi verilmedi. Ancak biletlerin satışa çıkışı ve fiyatları hakkında bilgi almak için haberimizi takip edebilirsiniz.

Editör: Fatma Gültekin