31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Yeniden Refah Partisi, düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısı ile İstanbul, Ankara , İzmir ve Gaziantep başta olmak üzere tüm il belediye başkan adaylarının tanıtımı yapıldı. Toplantıda İstanbul için Mehmet Altınöz, Ankara için Suat Kılıç ve İzmir içinse Cemal Arıkan aday olarak gösterildi. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ise Şükrü Yılmaz oldu.

Gaziantep Adayları Sahneye Çıktı

Erdal Arıkan aslen nereli, kaç yaşında, hangi partiden, nereden aday gösterildi, evli mi, ne iş yapıyor? Erdal Arıkan aslen nereli, kaç yaşında, hangi partiden, nereden aday gösterildi, evli mi, ne iş yapıyor?

YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın katılımıyla düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısına Gaziantep Adayları damga vurdu. Adayların daveti sırasında salondan tezahüratlar yükselirken, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ise Şükrü Yılmaz, Şahinbey Belediye Başkan Adayı Mehmet Ös, Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Kamil Yavuzer, Oğuzeli Belediye Başkan Adayı Bekir Öztekin, Nizip Belediye Başkan Adayı Mustafa Doktoroğlu, Araban Belediye Başkan Adayı Hasan Doğru, Yavuzeli Belediye Başkan Adayı Mehmet Kaya tanıtıldı. FATMA GÜLTEKİN

Editör: Barış Kaya