Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil'in yaşamı, son zamanlarda dikkat çekiyor. Bu haberde, Yasmin Erbil'in hayatına dair merak edilen tüm detayları ele alacağız. İşte detaylar…

 

YASMİN ERBİL KİMDİR?

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in oyuncu Nergis Kumbasar ile evliliğinden olan kızı Yasmin Erbil, 2 Aralık 1995 tarihinde İstanbul'da doğmuştur.

Yasmn dünyaya geldkten 1 yıl sonra Mehmet Al Erbl le Nergs Kumbasar boşanmıştır.

EKONOMİ EĞİTİM KÜLTÜRSANAT SAĞLIK SPOR

Sadi isminde 11 yaşından küçük bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Yasmin Erbil, Saint Benoit Fransız Kız Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Üniversiteden mezun olduktan sonra, annesi ve babasının kariyerinden ilham alarak oyunculuk ve sunuculuk eğitimleri almıştır. 28 yaşında olan Yasmin Erbil, yay burcudur ve boyu 169 cm, kilosu ise 57'dir. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızı olan Yasmin Erbil'in Instagram hesabında 300 binin üzerinde takipçisi bulunmaktadır. Instagram hesabında paylaştığı iddialı pozlarla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

YASMİN ERBİL’İN OYUNCULUK VE SUNUCULUK KARİYERİ

Ünlü televizyoncu Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil'in hayatı, son dönemde merak konusu oldu. İstanbul'da 2 Aralık 1995 tarihinde doğan Yasmin, anne ve babasının ayrılmasının ardından Mehmet Ali Erbil'in 11 yaş küçük oğlu Sadi ile birlikte büyüdü. Saint Benoit Fransız Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde eğitimini tamamlayan Yasmin, ailesinin izinden giderek oyunculuk ve sunuculuk alanında kariyer yapmaya karar verdi. Bu doğrultuda Londra'da 3 yıl eğitim aldıktan sonra oyunculuk ve sunuculuk eğitimi alan Yasmin Erbil, 2017 yılında "Dünyanın En Güzel Kokusu 2" filmiyle sinema dünyasına adım attı. Aynı zamanda çeşitli markaların reklam yüzü olan Yasmin, TV100 kanalında magazin programı sunarak da televizyonculuk deneyimi yaşadı.

Kariyerine başarılı bir şekilde devam eden Yasmin Erbil, 2021 yılında Fox TV'de yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesi tarafından sevilen "Yasak Elma" dizisinde Canan karakterine hayat verdi. Dizideki performansıyla dikkat çeken Yasmin Erbil, "Yasak Elma Canan kimdir?" sorularıyla da sıkça araştırılan isimler arasında yer aldı.

YASMİN ERBİL SURVİVOR POYRAZ İLE SEVGİLİ Mİ?

Turabi'den Damla'ya Sert Tepki: 'Acun Abi Seni Çok Şımartmış! Turabi'den Damla'ya Sert Tepki: 'Acun Abi Seni Çok Şımartmış!

Ünlü televizyoncu Mehmet Ali Erbil'in ortanca kızı Yasmin Erbil, Survivor yarışmacısı Yiğit Poyraz ile bir ilişki yaşıyor.

Yasmin Erbil ve Yiğit Poyraz, aşklarını sosyal medya hesapları üzerinden sık sık paylaştıkları gönderilerle takipçilerine gösteriyorlar.

Özellikle Aralık ayında, Yasmin Erbil'in sevgilisi Yiğit Poyraz ile birlikte havuzda vakit geçirdikleri bir videoyu paylaşması dikkat çekti. Videoya "İyi ki doğdun sevgilim. Beni ve içimdeki çocuğu mutlu etmeyi çok iyi biliyorsun. Seni çok özlüyorum." notunu düşerek sevgilisinin doğum gününü kutladı.

YASMN ERBL’N ROL ALDIĞI PROJELER

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 - 2017/Bade (Sinema Filmi)

Mutluluk Zamanı - 2017 (Sinema Filmi)

Küçük Yalanlar - 2021/ Hande (TV Dizisi)

Yasak Elma - 2021/ Canan (TV Dizisi)

Yasmin Erbil Sevgilisi Kimdir?

Editör: Fatma Gültekin