Ankara'nın Sincan ilçesinde Hasan Şimşek, eşi Esma Şimşek ve evde bulunan A.H.'yi bıçakla öldürdükten sonra kendini doğal gaz borusuna asarak yaşamına son verdi.

Ankara'nın Sincan Ilçesinde Cinnet Geçirerek Eşinin Yasak Aşk Yaşadığı Kişiyi Ve Eşini Öldürdükten Sonra Kendi Canına Kıydı.

Olay, saat 15.00 sıralarında Sincan ilçesi Malazgirt Mahallesi'nde Şimşek çiftinin evinde meydana geldi. Hasan Şimşek, iddiaya göre eve geldiğinde eşi Esma Şimşek ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen A.H.'yi birlikte yakaladı. Hasan Şimşek, mutfaktan aldığı bıçakla eşi ve A.H.’ye saldırdı. Yaşanan arbede sırasında Esma Şimşek ve A.H. aldıkları bıçak darbeleriyle kanlar içerisinde yere yığılırken, Hasan Şimşek ise kendisini doğal gaz borusuna asarak yaşamına son verdi.

Olayın Haber Alınması ve İhbar

Gürültü ve yardım çığlıkları üzerine komşuları 112 Acil Çağrı Merkezi'ne haber verdi. İhbarı üzerine adrese sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede Hasan Şimşek, Esma Şimşek ve A.H.'nin hayatını kaybettiği belirlendi.

Gaziantep dolandırıcılara operasyon! Gaziantep dolandırıcılara operasyon!

Ankara'nın Sincan Ilçesinde Bir Kişi Cinnet Geçirerek Eşinin Yasak Aşk Yaşadığı Kişiyi Ve Eşini Öldürdükten Sonra Kendi Canına Kıydı.

Olayı öğrenen Şimşek çiftinin yakınları olay yerinde sinir krizi geçirdi. Cenazeler, otopsi işlemleri için Ankara Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Editör: Muharrem Türkoğlu