Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini üstlendiği, kadrosunda ise Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi birbirinden yetenekli isimlerin yer aldığı Yargı, 90. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Heyecan dolu bölümde dikkat çeken detaylar ise şöyle:

YARGI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Eren olay yerini temizledi ve ardından Osman ve Merdan'a teşekkür etti. İlgaz ve İclal hastane kameralarını inceledi. Yekta, İclal'in babasının katilinin kim olduğunu öğrendi. Ekipler gelen bir ihbarla hızla harekete geçti ve polisler Rıdvan, Erbil ve Kartal'ın cesetlerine ulaştı. Yekta, öğrendiği bilgiyi İclal'le paylaştı.

Aylin ve Osman, Parla'nın yardımıyla boşandı. Mahkeme sonrasında Aylin'i teselli etmek için Parla, yanında oldu. Osman ise sevinçle ayrılığı Zümrüt'e bildirdi ancak beklediği tepkiyi alamadı. Olay yerindeki incelemede, Efe'nin dikkati Eren'in düşürdüğü anahtarlara çekildi. Ilgaz, eksik bir kovanın varlığını belirterek olay yerinde dördüncü bir kişinin olduğunu söyledi.

Laçin, Yekta'ya tazminat davasını ödeyemeyeceğini söyledi. Küçük bir işi olduğunu belirten Yekta, kitap kafenin müdürüyle görüşmek üzere ayrıldı. Ancak Laçin, Yekta'nın kitaplarını kaldırmak için müdürle konuştuğunu gördüğünde şaşkınlık yaşadı. Yıkılan Laçin, Yekta'dan ne istediğini sorduğunda Yekta, 'Hiçbir şey' yanıtını verdi.

Kurtlar Vadisi oyuncularını son halleri şaşırttı! Kurtlar Vadisi oyuncularını son halleri şaşırttı!

ILGAZ KAÇIRILDI

Ilgaz ve İclal'in şüpheleri arttıkça, Eren'in ifadesini alınmasına karar verildi. Eren, ifade verirken suçluların ve ailelerinin de dahil olduğu çevresini sorgulattı. İclal, ailelerin ifadelerini alırken, "Kadın, kocasının kanlı kazağını yıkamış. Bu tutum akıl almaz. Emsal teşkil edecek bir karar almamız gerekiyor" şeklinde konuştu.

Daha sonra İclal, Yekta'yı yanına çağırarak babasının katili konusunda iş birliği yapabileceklerini önerdi. Tuğçe tekerlekli sandalye ile dışarı çıkarıldı ve Efe ile açık hava kahvaltısı yaptılar. Efe, Tuğçe'ye evlenme teklifi etti ve Tuğçe kabul etti. Osman, Zümrüt'ü çağırarak istediği gibi eşini öldüreceğini söyledi. Son olarak, Ilgaz kaçırıldı.

Editör: Fatma Gültekin