Uzun zamandır Yargı dizisinin final yapacağı konuşuluyordu. İddialar doğru çıktı. Bu sezon 3. sezonuyla ekranda olan Kanal D’nin sevilen dizisinin son sezonu olduğu öğrenildi.

Ulusalpost.com'un yaptığı habere göre; Kanal D'nin Uluslararası Emmy ödüllü dizisi Yargı’ya nokta konuldu. Bu karar, başta Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu olmak üzere dizinin sıkı takipçilerini üzdü. 3 sezondur izleyicileri ekran başına kilitleyen Yargı dizisinin final tarihi, merakla bekleniyordu...

YÖNETMEN FİNAL TARİHİNİ AÇIKLADI

Dizinin yönetmeni tarafından belirlenen bir tarihle, Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisinin final bölümü yayınlanacak. Dizi, izleyicilerden büyük beğeni alarak uzun süre gündemde kalmıştı. Ancak her hikayenin bir sonu olduğu gibi, Yargı dizisi de final kararı almış bulunuyor. Dizi tutkunları, sosyal medya üzerinden duyulan bu karara üzüntülerini ifade ederken, final bölümünün nasıl bir sonla biteceği konusunda da çeşitli spekülasyonlar başladı.

Aleyna Kanko instagram hesabı ne, kaç takipçisi var, o fotoğraflar başına iş oldu Aleyna Kanko instagram hesabı ne, kaç takipçisi var, o fotoğraflar başına iş oldu

Usta yönetmen Ali Bilgin, ekrandaki üçüncü sezonu devam eden Yargı dizisinin final tarihini açıkladı. Dizi, bu hafta yayınlanacak olan 79. bölümünün ardından 20 bölüm daha devam ederek final yapacak. 99. bölüme denk gelen final, izleyicilerle 5 ay sonra buluşacak. Yargı dizisi, geçtiğimiz aylarda uluslararası IEMMY Ödülleri'nde ödül kazanarak dikkat çekmişti.

Editör: Fatma Gültekin