Star TV’nin Cuma akşamları yayınlanan, başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor ile Binnur Kaya’nın paylaştığı Yalı Çapkını dizisinin 60. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte yeni bölüm fragmanı…

Fatih Ürek'in 60 Günde 27 Kilo Verdiren Mucize Diyeti! Tüm Sırları Açığa Çıktı Fatih Ürek'in 60 Günde 27 Kilo Verdiren Mucize Diyeti! Tüm Sırları Açığa Çıktı

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ferit, yaşadığı zorlu süreçler ve ortaya çıkan gerçeklerle yüzleşirken, Seyran'a duyduğu sevginin derinliğini daha iyi anlar. Halis Ağa, Orhan'ı hapisten kurtarmak için geçmişteki anlaşmazlıkları bir kenara bırakarak Kont Ziya ile işbirliği yapar.

Suna, Fikriye'nin sözlerinden etkilenerek Ferit ve Seyran arasındaki ilişkinin seyrini değiştirebilecek önemli adımlar atmaya karar verir. Babasının baskılarına karşı çıkan Seyran, Kazım'ın hazırladığı sürprizle şaşırır.

Orhan'ın özgürlüğünü isteyen Seyran, bu konuyu çözmek için içindeki sesi dinlemeye kararlıdır. Diğer yandan, yeni bir başlangıç hayali kuran Ferit, beklenmedik bir gelişmeyle karşılaşır.

Star TV'nin sevilen dizisi Yalı Çapkını'nın heyecan dolu yeni bölümü 1 Mart Cuma akşamı saat 20.00'da izleyicilerle buluşacak!

YALI ÇAPKINI 61. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Editör: Fatma Gültekin