Yakında ATV'de yayınlanacak olan yeni dizi "Yaban Çiçekleri", Aslıhan Malbora ve Akın Akınözü gibi tanınmış isimlerin başrollerini paylaştığı bir yapım. Dizinin yayın tarihi ve diğer detayları hakkında merak edilenler..

Kızılcık Şerbeti 2. fragman Kızılcık Şerbeti 2. fragman

Yaban Çiçekleri Atv'de yayınlanmak için gün sayıyor. Tanıtımı ile şimdiden dikkat çeken dizinin kadrosunda; Akın AkınözüAslıhan Malbora, Büşra Pekin, Serhat Teoman, Halil Babür, Bige Önal ve Tilbe Saran ve Arif Pişkin gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor.

Yaban Çiçekleri 1. bölüm fragmanı yayınlandı! Yaban Çiçekleri konusu ne? Yaban Çiçekleri oyuncuları kim? - Resim : 1

"Yaban Çiçekleri" dizisi duygusal ve güçlü bir aşk hikayesini ele alıyor. İstanbul'da başlayan ve Ayvalık'ta devam eden dizi, aşkın, hayatın ve yeni başlangıçların derinliklerine iniyor. Başrollerinde Aslıhan Malbora ve Akın Akınözü gibi tanınmış isimlerin yer aldığı dizi, Kılıç ve Ela'nın çocukluklarından başlayan ve yıllar sonra yeniden bir araya geldiklerinde alevlenen aşk hikayesini anlatıyor. İki kalp arasındaki yarım kalan hikayenin tamamlanıp tamamlanmayacağı merak konusu.

Yaban Çiçekleri 1. bölüm fragmanı yayınlandı! Yaban Çiçekleri konusu ne? Yaban Çiçekleri oyuncuları kim? - Resim : 2

YABAN ÇİÇEKLERİ HANGİ KANALDA, NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Güçlü kadrosu ve herkesi saracak hikayesi ile izleyicinin merakla beklediği Yaban Çiçekleri yakında Atv'de yayınlanacak…

Editör: Tülay Kara