Microsoft'un sunmuş olduğu KB5035853 güncellemesi, işletim sisteminde bir dizi yenilik ve sorunları gidermeyi amaçlayan bir güncelleme olarak yayınlandı.

Ancak, bazı Microsoft kullanıcıları Mart ayı güncellemesi ile birlikte bilgisayarlarında ciddi sorunlar yaşadıklarını bildirdi.

GÜNCELLEME SÜRECİNDE SORUN

HaberGlobal'de yer alan habere göre, Reddit ve Microsoft forumlarında kullanıcıların en çok karşılaştığı sorun, güncelleme sırasında meydana gelen mavi ekran hatası olmuştur.

Yeni Range Rover sport fiyat listesi ve teknik özellikleri... Yeni Range Rover sport fiyat listesi ve teknik özellikleri...

Bu hataların genellikle güncelleme sürecinde ortaya çıktığı ve aygıt sürücüsü ile ilgili sorunlara işaret ettiği belirtilmektedir. Ancak, bu hatalarla ilgili daha fazla ayrıntı sağlanmaması, kullanıcıların endişelerini artırmıştır.

ARA SIRADA DONMA VE YAVAŞLAMA

Güncelleme ile birlikte performans sorunları da ortaya çıkmıştır. Kullanıcılar, KB5035853 güncellemesini yükledikten sonra sistemlerinin ara sıra donduğunu, yavaşladığını veya takıldığını belirtmişlerdir. Microsoft'un destek belgelerinde ise bu güncelleme ile ilgili bilinen herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Editör: Muharrem Türkoğlu