Medina ve Guéliz bölümleriyle gizemli bir dünyaya kapı aralayan Marakeş, sanatçıların ve yazarların ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

3 09032024Cfdb49C6

Vali Çelik, ters lale tanıtım etkinliğine katıldı Vali Çelik, ters lale tanıtım etkinliğine katıldı

Safari İçin Botsvana

Doğal güzellikleriyle ön plana çıkan Botsvana, eşine az rastlanılan coğrafi oluşumları ve canlı çeşitliliğiyle seyahat severlere derin bir nefes aldıran bir destinasyon. Büyük bir ekosisteme ev sahipliği yapan ülkede, Chobe Milli Parkı ve Okavango Delta gibi doğal koruma alanları, safari yapmak isteyenlere eşsiz olanaklar sunuyor.

Okyanusun Şahane Manzarası: Zanzibar

Afrika kıtasının doğusunda Tanzanya'ya bağlı Zanzibar, turkuaz renkli denizi ve muhteşem gün batımlarıyla ünlü bir tropikal cennet. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan eski şehir bölümü, dramatik manzaralar sunan plajları ve lüks otelleriyle Zanzibar, hayalinizdeki tropikal tatili yaşayabileceğiniz bir destinasyon.

1 09032024F4Ba9Ea4

Bu Topraklarda Çok Şey Bulacaksınız: Mauritius

Hint Okyanusu üzerinde yer alan Mauritius, doğal güzellikleriyle büyüleyici bir dünyanın kapılarını açıyor. Keşfedilmemiş koyları, kirlenmemiş denizi ve doğal ortamı bozulmamış plajlarıyla Mauritius, gezip görecek çok yer ve keşfedecek çok şey sunuyor.

T25 Vizesiz Gidilebilecek Afr 228 (1)

Kıtanın En Zengin Ülkesi Güney Afrika Cumhuriyeti

Afrika'nın en güneyinde yer alan Güney Afrika Cumhuriyeti, zengin bir kültürel mirasa ve doğal güzelliklere sahip. Başkent Cape Town başta olmak üzere, Johannesburg, Durban ve Port Elizabeth gibi şehirler, ziyaretçilere görülmeye değer deneyimler sunuyor.

Bu muhteşem destinasyonlarda unutulmaz anlar biriktirmek için hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.