Yıldırım, ziyareti sırasında tarihin sıfır noktasında yer aldığını ve insanlık tarihine bu kadar yakın bir yerde bulunmanın etkileyici olduğunu ifade etti. Göbeklitepe'nin insanlık tarihinin en eski topraklarında bulunmasının muazzam bir deneyim olduğunu belirten Yıldırım, ziyaretçileri farklı hikayelere sürükleyen bir atmosferin olduğunu vurguladı.

E1646Ba0 0C6D 4435 B742 885D91Ce38Da

Ünlü oyuncu, Göbeklitepe'yi ziyaret eden herkesin kendini farklı hikayelerin içinde bulacağını ve bu deneyimi ertelememeleri gerektiğini dile getirdi. Kendisinin de yakın bir zamanda tekrar ziyaret etmeye söz verdiğini belirten Yıldırım, Göbeklitepe'nin keşfedilme hikayesinin de oldukça ilginç olduğunu ve ziyaretçilerin bir rehber eşliğinde dinlemelerini tavsiye etti.

G N T U6 Y X A A A9 Qd D

Murat Yıldırım'ın Göbeklitepe ziyareti, bu eşsiz antik yapıyı keşfetmek isteyenlere ilham veriyor ve Türkiye'nin tarihi ve kültürel mirasının önemine dikkat çekiyor. Göbeklitepe, insanlık tarihinin en önemli yapılarından biri olarak, ziyaretçilerine unutulmaz bir yolculuk sunmaya devam ediyor.

Fatih Sultan Mehmet'in tılsımlı madalyonu ne anlama geliyor? Fatih Sultan Mehmet'in tılsımlı madalyonu ne anlama geliyor?