Gaziantep Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz, pazar günü gerçekleştirdiği ziyaretlerde 11 köyü gezerek vatandaşlarla bir araya geldi. Köy ziyaretlerinde vatandaşların taleplerini dinleyen Yılmaz, belediye başkan yardımcıları ve müdürleriyle birlikte notlar alarak sorunların çözümü için söz verdi.

Birlikte yöneteceğiz Şehitkamil'i

Başkan Umut Yılmaz, "Güzel bir pazar günü. 11 köy gezdik bugün. 11 köyde vatandaşlarımızla bir araya geldik. İsteklerini başkan yardımcılarımız ve müdürlerimiz not etti. Birlikte yöneteceğiz Şehitkamil’i. Söz verdiğimiz gibi," dedi. Bu açıklama, Şehitkamil’in yönetiminde halkın katılımını ve taleplerinin dikkate alınacağını vurguladı.

Gaziantep’te feci kaza: 1 ölü 1 ağır yaralı! Gaziantep’te feci kaza: 1 ölü 1 ağır yaralı!

Ziyaretler sırasında vatandaşların çeşitli konulardaki istek ve şikayetlerini dinleyen Başkan Yılmaz, sorunların yerinde tespit edilip çözüm sürecinin hızlandırılması için çalışacaklarını belirtti. Başkan yardımcıları ve müdürlerin de katıldığı gezide, belediyenin hizmetlerinin köylere ulaşması ve sorunların hızlıca çözülmesi için gerekli adımların atılacağı ifade edildi.

Editör: Hatice Zengin