Bu sesi duyar duymaz anında evden çıkın! Depremden sağ kurtulun... Bu sesi duyar duymaz anında evden çıkın! Depremden sağ kurtulun...

Migros, şubat ayında gerçekleştirdiği çılgın indirimlerle dikkatleri üzerine çekiyor. Bu kapsamda, Ecco markalı tuvalet kağıtlarında olağanüstü bir fırsat sunuyor. Sınırlı stoklarla geçerli olan bu benzersiz indirimde, Ecco Yeşil Dünya 3 Katlı tuvalet kağıdı 8’li paket, şimdiye kadar görülmemiş bir şekilde sadece 30 TL'ye satışa sunuluyor. Bu olağanüstü indirim, tuvalet kağıdı stokları azalanlar için sevindirici bir haber olurken, alışveriş tutkunları için kaçırılmayacak bir fırsat olarak öne çıkıyor.

Migros'un resmi web sitesinde yapılan duyuruya göre, Ecco markalı tuvalet kağıtlarındaki özel indirim kampanyasıyla müşterilere ekonomik bir seçenek sunuluyor. Ancak, bu çılgın indirim sınırlı stoklarla geçerli olacak, bu yüzden alışveriş yapacak olanların acele etmeleri öneriliyor. Yüzde 25'lik indirimle satışa sunulan Ecco Yeşil Dünya 3 Katlı tuvalet kağıdı, uygun fiyat avantajıyla müşterileri cezbediyor.

Migros'un yaptığı açıklamada, ürün stok, fiyat ve kampanya bilgilerinin, teslimatı gerçekleştirecek mağazanın stok, fiyat ve kampanya bilgilerine göre belirlendiği belirtiliyor. Bu nedenle, indirimden yararlanmak isteyen alışveriş tutkunlarının hızlı bir şekilde harekete geçmeleri önemli. Şubat ayına özel bu cazip fırsatla tüketicilere sunulan uygun fiyatlı tuvalet kağıtları, hem mağazalardan satın alınabilir hem de Migros Sanal Market üzerinden online sipariş verilebilir.

Migros'un sunduğu bu benzersiz indirim fırsatından yararlanmak isteyenler, istedikleri ürünleri internet üzerinden sipariş verme imkanına sahipler. Migros Sanal Market üzerinden yapılan siparişlerde, ürün teslim tarihinden itibaren 30 gün içinde iade başvurusu yapma imkanı da bulunuyor. Bu sayede, tüketicilere hem ekonomik hem de pratik bir alışveriş deneyimi sunuluyor.

Editör: Barış Tekeci