Mount&Blade, strateji ve rol yapma unsurlarını bir araya getiren benzersiz bir oyun deneyimi sunmasıyla tanınıyor. TaleWorlds'un bu efsanevi oyun serisi, oyunculara geniş bir özgürlük sunarak kendi kahramanlarını yaratma ve medeniyetler arası savaşlarda liderlik etme imkanı sağlıyor.

Aile Bakanlığı'ndan dev destek Aile Bakanlığı'ndan dev destek

TaleWorlds'un başBd15B0A9 734B 4943 B2E3 557D11C410Dfarısı sadece oyun geliştirmekle sınırlı kalmıyor. Şirket, Ankara'da merkezini bulundurarak Türkiye'den dünyaya açılan bir teknoloji girişimi olarak dikkat çekiyor. Üstelik, Türkiye'nin dış ticaretine de önemli katkılarda bulunuyor. TaleWorlds'un 1 milyar dolarlık ihracat rakamıyla Türkiye'deki ihracat rekorlarına imza attığı belirtiliyor.

TaleWorlds'un kurucusu ve CEO'su, yaptığı açıklamada, "Mount&Blade serisinin dünya çapında bu denli büyük bir başarı elde etmesinden dolayı gurur duyuyoruz. Türk teknoloji sektörünün küresel arenada rekabet gücünü artırmak adına yaptığımız çalışmaların meyvelerini toplamak bizi çok mutlu ediyor. Türkiye'nin adını, küresel oyun endüstrisinde başarıyla duyurmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Ec6500A2 9D43 4E70 B2Af 10C980D584F2

TaleWorlds'un Mount&Blade serisi, oyuncular arasında geniş bir hayran kitlesine sahip olmasıyla biliniyor. TaleWorlds'un bu başarısı, Türk teknoloji sektörünün uluslararası alanda kabiliyetlerini ve potansiyelini gözler önüne seriyor.