Kül Masalı Bilge kimdir gerçek adı? Gizem Kala kimdir nereli kaç yaşında oynadığı diziler? Kül Masalı Bilge kimdir gerçek adı? Gizem Kala kimdir nereli kaç yaşında oynadığı diziler?

Dokunulmazlık Oyunundaki Yokluğu
Geçtiğimiz hafta ekrana gelen dokunulmazlık oyununda Kırmızı takım bench'inde dahi yer almayan Turabi Çamkıran, Survivor takipçilerini endişelendirdi. Bu durum, Turabi'nin neden yok sorusunu gündeme getirdi.

Sakatlık ve İç Yan Bağ Yırtığı
Turabi Çamkıran'ın dokunulmazlık oyunundaki yokluğunun sebebi, yapılan sağlık kontrollerinde iç yan bağlarında oluşan yırtık olduğunun tespit edilmesi oldu. Yapılan açıklamaya göre, Turabi'nin en az 2 hafta boyunca dinlenmesi gerekiyor.

Survivor Takipçileri Merak İçinde
Survivor takipçileri, Turabi'nin neden yok sorusuna yanıt ararken, sağlık durumu hakkında endişe ve merak içinde bekliyor. Turabi'nin, en az 2 hafta boyunca yarışmadan uzak kalması bekleniyor.

Turabi Çamkıran Kimdir?
3 Temmuz 1987 tarihinde Mersin'de doğan Turabi Çamkıran, breakdance, muay thai ve karma dövüş sanatlarına olan ilgisiyle tanınan bir isimdir. Survivor'daki şampiyonluklarıyla adını duyuran Turabi, 2019 yılında ABD'de düzenlenen The Challenge yarışmasında da şampiyonluk elde etmiştir. Şu anda Survivor All Star 2024'te Kırmızı takımında mücadele eden Turabi Çamkıran, adadaki yaşantısı ve mücadelesiyle dikkat çekiyor

Editör: Ebru Kont1