TOSYÖV Başkan Yardımcısı Necati Binici tarafından yapılan açıklamada, "Dijitalleşmenin Kaldıraç Etkisi” ni Gaziantepli Mali Müşavirlere, KOBİ ve Sanayicilere Prof. Dr. Emre Alkin anlatacak.

TOSYÖV olarak, ülkemizin her bölgesinde ve her sektöründeki KOBİ'lerimizin sorunlarına çözüm bulmak, yol göstermek ve kalıcı rekabet gücünü arttırarak ülkemizin potansiyelini harekete geçirmek amacı ile planlanan etkinliklerden biri, 25 Nisan 2024 tarihinde 13:30-14:00 Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ev sahipliğinde, Gaziantep Sanayi Odası ve Ticaret Odası iş birliği ile ve LOGO Yazılım Çözüm Ortaklığında, Prof. Dr. Emre ALKİN'in konuşmacı olarak yer alacağı “Dijitalleşmenin Kaldıraç Etkisi” konulu konferans gerçekleştirilecektir.

Binicid7Ad922B 8C8A 4F70 Aa21 1Df26D15F207

Emlakjet’ten dikkat çeken veri Emlakjet’ten dikkat çeken veri

Açılış konuşmalarını;

Gaziantep SMMMO Başkanı Hakan ÖZSEVEN,

Logo Yazılım Kanal Satış Direktörü Altuğ ÖZMEN,

TOSYÖV Gaziantep Destekleme Dernek Başkanı ve TOSYÖV Başkan Yrd. Necati BİNİCİ, TOSYÖV Yönetim Kurulu Başkanı Ş. Nezih KULEYİN,

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Mehmet Tuncay YILDIRIM,

Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adnan ÜNVERDİ'nin yapacağı toplantı, Logo Yazılım Ürün Danışmanı Sevda TAŞDEMİR”in “Enflasyon Muhasebesi”nden Gömülü Finans'a Logo ERP ile Yenilikçi Uygulamalar” konulu sunumunun arkasından, İstanbul Topkapı Üniversitesi Rektörü ve aynı zamanda Ekonomist ve Yazar Prof. Dr. Emre ALKİN “Muhasebeden Finansal Planlamaya: Geçmişten Geleceğe Dünya ve Türkiye” konulu konferans verecektir.

Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticileri Vakfı (TOSYÖV), tarafından düzenlenen toplantıda Bölge Mali Müşavirleri, KOBİ'leri ve Girişimcileri Prof. Dr. Emre ALKİN”in vereceği konferansta bilgilendirilecektir.

25 Nisan 2024 Perşembe günü 13:30 - 16:00 saatleri arasında Gaziantep SMMMO Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 'nda gerçekleştirilecek konferans ile tüm katılımcılarımızın bilgilendirilmesi hedefleniyor" ifadelerini kullandı.

Editör: Barış Kaya