Tolga Karel, 2016'da ani bir kararla oyunculuğa veda edip ABD'ye yerleşmişti. Sarah Scott ile evlenenmişti. TIR şoförlüğü yaparak geçimini sağlayan Karel, daha sonra ailesiyle birlikte Florida'ya taşınmıştı.

Üç çocuğu olan Kenan, Tufan ve Mia'ya sahip olan Tolga Karel, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaparak gündeme geldi.

"HER BİRİNE BİR BİTCOİN BIRAKACAĞIM"

Ronaldinho'dan Bomba Aşk İddiası: Survivor Güzeliyle Aşk mı Yaşıyor? Ronaldinho'dan Bomba Aşk İddiası: Survivor Güzeliyle Aşk mı Yaşıyor?

Tolga Karel, yayınladığı mesajda, "Çocuklarımın her birine bir bitcoin miras bırakacağım. En azından beni her an hatırlar, arkamdan dualarını eksik etmezler. 2030'da istelerse 1 milyon dolardan satarlar" açıklamasını yaptı.

HAYALLERİ VARDI AMA İFLAS ETTİ

Sağlık turizm firmasıyla işler istediği gibi gitmeyen Tolga Karel, Chicago şehir merkezinde ofis olarak bir mekan kiraladı. Ancak üç ay sonra bu daireyi terk etmek zorunda kaldı. Kayınvalidesinin evine taşınan Karel, daha sonra bir tekstil firması kuracağını duyurdu ve en sonunda ise Chicago'da bir film çekeceğini açıkladı.

Editör: Fatma Gültekin