THY’nin yeni markasından cep dostu kampanya! Biletler 299 TL’den satılacak!

Türk Hava Yolları'nın yeni markası Ajet yurtiçi indirimli bilet satış kampanyasını resmen duyurdu. Şirket sosyal medya hesabını kullanarak kamuoyuna seslendi

Yeni yıl ile birlikte hemen her alanda fiyatlarda belirgin bir artış başladı. Sektörel olarak fiyatlarda başlayan bu ani değişim en çok ulaşımda etkisini hissettirdi. Vatandaşın cebini etkileyen bu fiyatlamalar otobüs, metrobüs gibi şehirler arası ulaşım araçları ile kara, deniz ve hava taşıtlarını da aynı oranda etkiledi.

Uçak fiyatları kısa mesafelerde dahi fahiş bir artış yaşadı. Vatandaşın cebini zorlayan bu enflasyonda artışı günden güne katlandığı bu günlerde müjdeli haber o markadan geldi. THY bünyesinde hizmete başlayan Ajet markası yurtiçi indirimli bilet satışı kampanyası başlattığını müjdeledi.

OBA Makarna Örnek Protokole İmzayı Attı! OBA Makarna Örnek Protokole İmzayı Attı!

Ajet ile İndirimli Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Firmanın kampanyası 31 Mart ve 30 Eylül 2024 tarihleri arasında geçerli olacak. Ajet firması tarafından yapılan o paylaşımda yurt içi uçuşların mobil uygulamaya özel 299 TL'den başladığı müjdelendi. Belirli tarihler aralığında mobil uygulamadan alınacak biletler sayesinde kampanyalı şekilde seyahat edilebilecek.

İndirimli uçak bileti kampanyasından faydalanmak isteyenlerin Android işletim sistemine sahip cep telefonu üzerinden uygulamayı indirmesi gerekiyor. Ajet firmasına ait mobil uygulamayı cep telefonuna indirebilmek için Android kullanıcıları Google Play üzerinden iPhone kullanıcıları App Store üzerinden uygulamayı cep telefonuna indirebilir.

Pegasus Bol Bol İndirimli Uçuş Kampanyası Nedir?

Mobil uygulama indirildikten sonra 15 ve 17 Mart tarihlerine özel olarak hazırlanmış 299 TL'den başlayan indirimli biletler satın alınabilir. Satın alınan biletler kapsamında 31 Mart ve 30 Eylül tarihleri arasında avantajlı uçuş fırsatı her THY müşterisi tarafından değerlendirilebilir. İndirimli uçuş fırsatı sunan bir diğer marka Pegasus oldu.

Pegasus 11 Mart - 4 Nisan tarihleri arasında alınacak. Yurtiçi biletlerde Bol Bol tarifesine katılan müşterilerine özel 499,99 TL'den başlayan fiyatlarla müşterisini desteklemeye devam ediyor. Pegasus mobil uygulama üzerinden veya gel al şubelerini kullanarak 50.000 kota ile sınırlandırılmış kampanyalı biletlerden faydalanabilirsiniz.

 

Editör: Muharrem Türkoğlu