TRT'nin sevilen dizisi Teşkilat, Tims&B prodüksiyon şirketi tarafından hazılanan ve Pazar akşamları seyirciyle buluşan bir yapım olarak dikkat çekiyor.

Dizinin 5. sezonu da ekranlarda olmaya devam edecek ve Burak Arlıel'in yönetmenliğinde, Teşkilat Yazı Grubu tarafından kaleme alınan bir senaryo ile izleyicilerle buluşacak.

Başrol oyuncusu Murat Yıldırım, dizinin 111. bölümünde rolüne veda ediyor ve 9 Haziran'da yayınlanacak olan bölümle birlikte diziden ayrılıyor. 

TOLGA SARITAŞ'A TEKLİF GÖTÜRÜLDÜ 

Yapım şirketi, dizinin yeni başrol oyuncusu olarak Tolga Sarıtaş'a teklif götürdü. Tolga Sarıtaş, daha önce Söz dizisinde unutulmaz bir performans sergilemişti. Sarıtaş, nişanlısı Zeynep Mayruk ile Haziran ayında evlenmeye hazırlanıyor.

Kızılcık şerbeti 63. bölüm 2. fragman, Doğa Fatih'e kabul ederim ama bir şartla!” Kızılcık şerbeti 63. bölüm 2. fragman, Doğa Fatih'e kabul ederim ama bir şartla!”

TEKRARDAN AYNI DİZİDE OLABİLİRLER 

Ayrıca, son zamanlarda bir televizyon dizisi yapacağını ve kendisini heyecanlandıran bir projeyi değerlendirdiğini belirtmişti. Tolga Sarıtaş, eğer Teşkilat dizisiyle anlaşırsa, Söz dizisindeki eski meslektaşı Aybüke Pusat ile tekrar aynı projede yer alacak.