Oyuncu kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip ve Anıl Taşezen'in olduğu, yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Taş Kağıt Makas dizisi başladı..

Kanal D ekranlarının iddialı dizisi Taş Kağıt Makas'ta sıra dışı bir hafıza yeteneği olan 'hipertimezi' hastası Umut karakterinin adalet mücadelesi ele alınıyor. 

Umut'un hayatına belediye otobüsünde başlayıp karakolda biten bir olayla Alev de dahil olunca, işler bir anda değişiyor. Umut'ın babasının masum olduğunu kanıtlamak için verdiği mücadelede en büyük destekçisi Alev'in azimli duruşu oluyor. Hikayede, Harun'un parlak zekası ve karmaşık iç dünyası ile Fecir'in durdurulamaz sosyopatik güç mücadeleleri dikkat çekiyor. Alev'in kararlılığı ve Harun'un zekası, Fecir'in sosyopatik eğilimleri ile çatışıyor...

OYUNCU KADROSU

 Taş Kağıt Makas Dizisi Gerçek Hikaye mi?

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu Taş Kağıt Makas dizisinin 'Hatırlamak ile unutmak arasındaki dengeyi adaletin terazisinde tartan' senaryosunu, Uğraş Güneş kaleme alıyor.

Editör: Tülay Kara