Kanal D ekranlarında heyecanla beklenen "Taş Kağıt Makas" dizisiyle ilgili merak edilen soruların yanıtları netlik kazanıyor. Dizi, uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönen tecrübeli oyuncu Ozan Güven'in başrolde yer almasıyla dikkat çekiyor. İşte "Taş Kağıt Makas" dizisi hakkında bilinmesi gerekenler...

Survivor'da elenen isim belli oldu (22 Şubat 2024) elenen aday kim (Hakan, Dora, Mustafa Kemal, Dora) Survivor'da elenen isim belli oldu (22 Şubat 2024) elenen aday kim (Hakan, Dora, Mustafa Kemal, Dora)

Dizinin başrol oyuncusu Ozan Güven, eski sevgilisine şiddet uyguladığı iddiasıyla yargılandığı bir dönemden sonra uzun bir ara vermiş ve şimdi "Taş Kağıt Makas" dizisiyle ekranlara geri dönüyor.

Ozan Güven'in yanı sıra dizide yer alacak diğer oyuncular da merak konusu. Dizi kadrosunda kimlerin yer alacağı, karakterlerin nasıl bir dinamik içinde olacağı seyirciler tarafından heyecanla bekleniyor.

OZAN GÜVEN’DEN YILLAR SONRA YENİ PROJE

13 Haziran 2020'de eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddiasıyla 13 yıl 6 aya kadar hapis talebiyle yargılanıyordu.  Yıllar sonra yeni bir projeyle ekranlara dönen Ozan Güven’in yeni dizisi, Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Taş Kağıt Makas dizisinde Serra Arıtürk, Ekin Koç, Hande Ataizi gibi isimlerle başrolü paylaşacak.

TAŞ KAĞIT MAKAS OYUNCULARI KİMLER?

Serra Arıtürk

Ekin Koç

Hande Ataizi

Ozan Güven

Burak Yörük

Hüseyin Avni Danyal

Editör: Fatma Gültekin