Survivor Aleyna'ya Annesinden Sert Uyarı! 'Yunus Emre'den Uzak Dur!' Survivor Aleyna'ya Annesinden Sert Uyarı! 'Yunus Emre'den Uzak Dur!'

Danslarıyla tanınan Tanyeli, akciğer kanseriyle mücadele ettiği bir süreci yaşamaktadır. Tedavi için hem Türkiye'de hem de yurt dışında çeşitli yerlerde bulunmuştur. Bu süreçte, eski çalıştığı kuruma eleştiriler yönelterek sitem etmiştir. Ayrıca kendisi için düzenlenen moral gecesiyle ilgili de konuşmuştur.

"GECEDE 1,5 MİLYON TL TOPLANMADI"

TV8'de yayınlanan Aramızda Kalmasın programına katılan Tanyeli, kanser teşhisi konulmadan önce dans eğitmenliği yaptığı kurumdan çıkarıldığını dile getirdi. "İlk işleri beni sigortadan men etmek, işten atmak oldu. 'Burası her zaman senin yerin, iyileşince tekrar görüşürüz' dediler. Çok kibarlardı ama asıl o dönem sigortaya ihtiyacım vardı" dedi.

Son günlerde ünlü isimlerin katkılarıyla düzenlenen moral gecesinde 1,5 milyon dolar toplandığı iddiasıyla ilgili konuşan Tanyeli, "Maalesef o rakamlar yok. Olsaydı 'oh' derdim, başka bir şey demezdim" ifadelerini kullandı.

"AMELİYAT DURUMUM KAPANDI, HAYATIN İÇİNE KARIŞIYORUM"

Tedavi sürecinden bahsederken artık ameliyatla kurtulma ihtimalinin kalmadığını belirten ünlü isim, durumunun çok ciddi olduğunu ve bu süreçte moral ve destek almanın önemine vurgu yaptı: "Arter ve toplardamar içinde olduğu için davetsiz misafirim, ameliyat durumum kapanmış durumda. İyi tarafı da hiç yayılma olmadı. Tedavi yöntemlerini araştırıyorum. Şimdi ayaktayım, gün içinde serum alıyorum, kalkıp hayatın içine karışıyorum. Bir şeyler yaptığımda kanlı canlı oluyorum."

Editör: Barış Tekeci