Görevi boyunca Şahinbey'in sokaklarında sürekli halkla iç içe olan Başkan Tahmazoğlu, ilçe sakinleriyle sürekli diyalog halinde. Yaşlıların hayır dualarını alan ve gençlerin sesine kulak veren Tahmazoğlu, tüm kesimlerin görüşlerini önemsiyor.

ÇALIŞMALARIMIZ ARTARAK DEVAM EDECEKTİR

Başkan Tahmazoğlu, genç ve yaşlı tüm vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği bir ortamda, Şahinbey’in ilerlemesine katkıda bulunan esnaflar ve vatandaşlarla gerçekleştirdiği istişarelerin önemine dikkat çekerek, “Belediyemizin yaptığı çalışmaları esnafımızla paylaştık. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Onların isteklerini ve taleplerini dinledik. Yaptığımız hizmetleri esnaflarımızın, vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve güzel bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan Şahinbey’imize hep birlikte katkı sunuyoruz. Çalışmalarımız artarak devam edecektir” dedi.

5 ilde orman havacılık işletme müdürlüğü kuruldu 5 ilde orman havacılık işletme müdürlüğü kuruldu

İlçeyi esnaf ve vatandaşlarla birlikte yönetmeye devam ettiklerini belirten Başkan Tahmazoğlu,”Esnafımız ve vatandaşlarımızla her zaman olduğu gibi bundan sonra da hep iç içe olacağız.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi